Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Obľúbený smart náramok Xiaomi Mi Band 6 kúpite až o štvrtinu lacnejšie

Obľúbený smart náramok Xiaomi Mi Band 6 kúpite až o štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Xiaomi
Michal Sobek
Obľúbený smart náramok Xiaomi Mi Band 6 kúpite až o štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi už dlhé roky produkuje svoju sériu smart náramkov Mi Smart Band. Ponúkajú základné funkcie na meranie športov, dlhú výdrž batérie, a to všetko za veľmi príjemnú cenu. Model Xiaomi Mi Smart Band 6 je teraz v zľave až 25 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Aj keď už má toto zariadenie svojho zástupcu v podobe Xiaomi Mi Smart Band 7, tak aj tak ide o skvelé vstupné zariadenie do sveta nositeľnej elektroniky. Samotné rozmery sú 47,4 x 18,6 x 12,7 mm s hmotnosťou len 12,8 gramu, takže pri športovej aktivite vám zavadzať určite nebude. Telo je vyrobené z tvrdého plastu a displej chráni odolné sklo. Nechýba ani certifikácia 5 ATM.

Samotný displej oproti prechádzajúcej generácii tiež narástol. Konkrétne hovoríme o 1,56-palcovom AMOLED paneli s rozlíšením 152 x 486 pixelov (326 ppi). Na bokoch nenájdete žiadne ovládacie tlačidlá, takže celé ovládanie prebieha pomocou gest. Na spestrenie je tu až 60 ciferníkov s možnosťou vlastnej fotografie.

Zdroj | Xiaomi

Na spodnej strane sa nachádza senzor, ktorý presne sníma tep srdca alebo okysličenie krvi kyslíkom. Okrem toho smart náramok dokáže merať stres, spánok a 30 športových aktivít, pričom 6 z nich dokáže rozpoznať automaticky. Spoľahnúť sa môžete aj na výpočet metriky PAI. Bohužiaľ tu pretrváva neduh z predchádzajúcich generácií, a to je absencia GPS modulu. Jednoduchý systém dovoľuje aj prijímanie notifikácií z pripojeného smartfónu, ale nezatelefonujete si z neho. Existuje aj verzia s NFC, s ktorou môžete bezkontaktne platiť v obchode.

Čo sa týka výdrže, tak výrobca deklaruje až zhruba dva týždne používania a 19 dní v úspornom režime. Ak sa vybije, tak použijete praktickú magnetickú nabíjačku z balenia. Adaptér sa tu však nenachádza.

Zdroj | Xiaomi

Na trh prišiel smart náramok Xiaomi Mi Smart Band 6 za cenu 45,9 eur, takže je tu skvelý pomer ceny a výkonu. Teraz je ešte dostupnejší, a to už za cenu 34,5 eur, čo je úspora 11,4 eur alebo aj 25 %.

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

 

Verzia s NFC čipom na bezkontaktné platby:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.