Objavte najlepšie mobily a inteligentné hodinky! Máte na to len štyri dni

Deviaty ročník serióznej ankety Mobil roka 2015 powered by O2 opäť rozhoduje o najlepších zariadeniach uplynulého roku. Možnosť získať atraktívne výhry za odoslanie vašich hlasov sa o pár dní končí. Nepremeškajte ju!

Už deväť rokov hľadáme najlepšie smartfóny a príslušenstvo k nim. V roku 2007 sme možno aj vďaka vašim hlasom mohli za najlepší pracovný mobil vyhlásiť Sony Ericsson P1i. V tom istom roku boli populárne aj fotomobily, z ktorých tisícky ľudí vybrali ako najlepšiu Nokiu N95 8GB.

Dnes už možno každý druhý mobil s cenovkou nad dvesto eur vytvára lepšie fotografie než najlepší fotomobil roku 2006. Za tie roky sme sa tiež rozlúčili s rôznymi slajdermi (teda telefónmi s vysúvacou konštrukciou), nároční používatelia už netúžia ani po prístrojoch s malými displejmi a klávesnicami. Aj hudobné mobily sú už minulosťou, a dokonca aj v kategórii pre masy, ktorú sme kedysi nazývali ľudový mobil roka, dnes nájdete už len samé dotykové smartfóny.
Mobil roka 2015 ceny

Osemročné Nokie 6300 už dosluhujú aj v rukách najkonzervatívnejších používateľov. Koniec koncov, aj naši otcovia a mamy si chcú občas odfotiť vnučku alebo veľký dubák, ktorý našli minulú jeseň za domom. Rodičia môžu byť vďaka rôznym whatsappom, viberom a messengerom v spojení so svojimi potomkami, aj keď žijú v zahraničí. Navyše úplne zadarmo. A taká predpoveď počasia či leták obľúbeného reťazca v mobile sú tiež zaujímavým lákadlom. Nehovoriac o navigácii, ktorá už dávno nie je otázkou peňazí, ale iba veľkosti pamäte vášho smartfónu.

A tak sa popri diverzifikácii mobilných zariadení rokmi menili aj kategórie našej ankety. V tomto ročníku Mobil roka 2015 powered by O2 preto odovzdávate vaše cenné hlasy za najlepší výnimočný, špičkový, rozumný a výhodný mobil, a tiež najlepšie inteligentné hodinky minulého roka.

Len pár klikov a nielen, že pomôžete nájsť najlepšie mobilné zariadenia, ale tiež hráte o hodnotné ceny. Vyhrať môžete Apple iPhone 6S od O2 alebo Coolpad Modena, LG Zero či Huawei Watch od hlavných partnerov ankety.

Každého z vás prosíme hlasovať v ankete Mobil roka 2015 powered by O2 iba raz. Vďaka tomu dosiahneme relevatné výsledky ankety. Poctivý prístup tiež zabezpečí, že každý z vás bude mať rovnakú šancu pri žrebovaní o hodnotnú cenu. A o to nám predsa všetkým ide!

Mobil roka 2015 partneri
mobilroka_2015_medialnipartneri
Tešíme sa preto na každý váš hlas a držíme vám všetkým palce, aby sa atratívne výhry dostali k ľuďom, ktorí si to najviac zaslúžia.
Viac už na www.mobilroka.sk.

Komentáre k článku