Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 TIPY - SEPTEMBER 2016

O2 TIPY - SEPTEMBER 2016
PR článok
O2 TIPY - SEPTEMBER 2016

PRVÝ EÚ FLAT NA SLOVENSKU

V O2 si dáta, telefonovanie či smskovanie vrámci vášho paušálu môžete naplno užiť aj v celej Európskej únii. Ak totiž máte alebo si vyberiete u operátora Platinový či Diamantový O2 Paušál, budete môcť jeho výhody využívať aj za hranicami Slovenska. K dispozícii tak máte v roamingu plný dátový balík v objeme 5 GB dát pri Platinovom, alebo 15 GB dát pri Diamantovom O2 Paušále. A to už je dávka aj na plnohodnotné sledovanie vašich obľúbených videí na YouTube či streamovanie videí priamo na Facebook.

Zdroj | O2

Samozrejmosťou sú aj neobmedzené volania a neobmedzené SMS správy. Jednoducho aj keď budete kdekoľvek v EÚ, na faktúre uvidíte len výšku vášho mesačného poplatku. Pritom sa môžete tešiť aj na vysoké bonusy na zariadenia, a to 384 € pri Platinovom alebo 528 € pri Diamantovom O2 Paušále.

Zdroj | O2

Pre fanúšikov mobilných dát máme skvelú správu. Od 6. septembra 2016 si môžete užívať väčšiu porciu dát, a to 2 GB pri Zlatom O2 Paušále a 5 GB pri Platinovom O2 Paušále.

Máme pre vás telefóny za skvelé ceny k O2 Paušálom bez viazanosti.

Zdroj | Coolpad

Coolpad Modena 2

Absolútna Android novinka vás ohromí len 7,8 mm tenkým telom, v ktorom ukrýva 5,5-palcový IPS HD displej. Opäť nechýba podpora 2 SIM kariet, pričom nadšení budete aj z 8 Mpx prednej kamery pre dokonalé selfie fotografie a videá.

Teraz za 2 € so Strieborným O2 Paušálom
Zdroj | Lenovo

Lenovo K5 Note Fingerprint

Ak chcete smartfón s veľkým 5,5-palcovým Full HD displejom a dlhou výdržou na jedno nabitie vďaka 3 500 mAh batérii, máme pre vás tip. Lenovo K5 Note Fingerprint navyše ponúka aj čítačku odtlačkov prstov a poteší 13 Mpx hlavným fotoaparátom.

Teraz za 9 € so Zlatým O2 Paušálom
Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy A5 2016

Vynovený rad A vás prekvapí prémiovým kovovým telom v kombinácii so sklom. Môžete sa tešiť na 5,2-palcový Super AMOLED HD displej či 8-jadrový procesor a operačný systém Android, pričom príjemným prekvapením je aj 13 Mpx fotoaparát s HDR režimom.

Teraz za 2 € s Platinovým O2 Paušálom

O2 RUŠÍ VIAZANOSŤ U KAŽDÉHO OPERÁTORA

Rozmýšľali ste nad tým, aké by to bolo fér, keby neexistovala viazanosť u operátorov? Podľa prieskumov operátora O2 by každý 3. viazaný zákazník chcel odísť. O2 preto na Slovensku prichádza s novinkou, ktorá vám umožní zbaviť sa viazanosti. Ak sa vám totiž páči ponuka O2 a chcete využívať výhody O2 Paušálov, operátor vám preplatí zmluvnú pokutu operátora, od ktorého si prenášate číslo do O2.

Zdroj | O2

Ako to funguje? Stačí požiadať o prenos čísla do O2 buď na predajni alebo prostredníctvom webstránky www.o2.sk. Ak operátorovi do troch mesiacov od žiadosti o prenos čísla dokladujete faktúru od konkurenčného operátora so zmluvnou pokutou, O2 vám pošle na účet peniaze na zaplatenie pokuty u konkurenčného operátora až do výšky 150 €.

Zdroj