O2 rozdáva každému 5 GB dát zadarmo, vyskúšajte si jeho novú sieť

ZDROJ | LG

Operátor O2 napreduje v budovaní svojej 4G LTE siete míľovými krokmi. Veď ešte na konci roka 2015 pokrýval 4G LTE sieťou „iba“ 25 % populácie Slovenska. Dnes je to už viac ako 93 %. Preto sa rozhodol rozdať gigabajty dát na jej vyskúšanie.

ZDROJ | O2

Ako sa presvedčiť o tom, že je niečo dobré a spoľahlivé? Najlepšie tak, že si to vyskúšate. A o to práve ide operátorovi O2. Chce, aby ste si vyskúšali jeho novú 4G LTE sieť. Je to pritom také jednoduché.

Je to zadarmo

K nášmu naturelu už akosi patrí, že čo je zadarmo, to sa počíta. Čo tam po tom, že sú za tým rôzne skryté podmienky a poplatky a že kvalita produktu či služby ďaleko zaostáva za štandardom. Toto však ani zďaleka neplatí o novej akcii O2. Operátor totiž rozdáva 5 GB dát naozaj zadarmo. Bez akéhokoľvek priameho či skrytého poplatku.

Zámerom operátora totiž je, aby si každý mohol vyskúšať jeho novú 4G LTE sieť, ktorá aktuálne dosahuje pokrytie už 93,6 % populácie Slovenska. Investoval do nej viac ako 80 miliónov eur a nebojí sa poukázať na to, že sieť je pripravená na dátový nápor zákazníkov. Pre koho je však táto akcia určená?

ZDROJ | Samsung

5 GB dát pre všetkých

Áno, rozdávanie 5 GB dát na vyskúšanie novej siete sa týka všetkých zákazníkov O2. Takže nie len tí, ktorí sú existujúcimi zákazníkmi, ale aj noví, ktorí ešte nemajú aktivovanú SIM kartu operátora O2. Ako na to? Prejdime si to pekne po poriadku.

Všetci existujúci zákazníci operátora O2 si môžu bezplatne aktivovať bonusové dáta s objemom 5 GB prostredníctvom portálu alebo mobilnej aplikácie Moje O2 (Android, iOS). Zákazníci s dobíjaním kreditu získajú 5 GB balíček dát na 30 dní.

Pri programe s platbou na faktúru môžete dáta zadarmo využívať počas fakturačného obdobia, keď ste si ich aktivovali, a ešte aj po celé jedno nasledujúce fakturačné obdobie. A to vďaka službe Datahit, ktorá sa vám zapne automaticky spolu s aktiváciou bezplatných dát.

ZDROJ | ASUS

Ako sme už spomenuli, túto akciu môžu využiť aj noví zákazníci O2. Takže ak chcete vyskúšať, aké to je dátovať v novej sieti O2, stačí, keď si aktivujete napríklad službu O2 Fér na faktúru s nulovým mesačným poplatkom. K službe si zároveň aktivujte jednorázový balíček bonusových 5 GB dát.

Dáta zadarmo do konca júna

Bonusové dáta si v rámci tejto akcie môžete aktivovať k akémukoľvek programu či paušálu O2, a to vrátane O2 Voľnosť, O2 Dáta či O2 Paušál a podobne. Dáta zadarmo sa čerpajú ako prvé, takže ak máte dátový balík k paušálu alebo internetový balíček, najprv budete čerpať 5 GB zadarmo. Bonusové dáta 5 GB zadarmo môžete využiť jedenkrát a bezplatné dáta si nie je možné obnoviť.

Ako ale môžete využiť 5 GB dát, ktoré od O2 dostanete zadarmo na vyskúšanie jeho novej siete? Tak napríklad môžete navštíviť približne 5 000 mobilných internetových stránok. Milovníci hudby si vypočujú zhruba 1 200 pesničiek. A fanúšikovia filmového žánru si budú môcť pozrieť až 17 hodín videí, a to vo vysokom HD rozlíšení. To už stojí za vyskúšanie.

A teraz to najdôležitejšie. Aktiváciu bonusových dát môžete uskutočniť až do 30. júna 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=LNYDiGdlp0o

Operátor O2 opäť raz dokazuje, že je férový operátor a dáva šancu všetkým na Slovensku, či už jeho existujúcim, ale aj novým zákazníkom, vyskúšať si novú 4G LTE sieť. Teraz už naozaj nikto nemusí zostať s dátami „na suchu“.

Článok vznikol v spolupráci s operátorom O2.

ZdrojO2

Komentáre k článku