O2 NOVINKY – S O2 v EÚ ako doma

ZDROJ | Sony

S O2 v EÚ ako doma

Zrušenie roamingu je skutočnosťou

13. jún 2017 je deň s veľkým D pre všetkých zákazníkov O2. S O2 totiž môžete vycestovať za hranice Slovenska, do ktorejkoľvek z krajín Európskej únie vrátane Nórska, Lichtenštajnska či Islandu a budete ako doma. Vylepšená ponuka zohľadňuje novú reguláciu Európskej únie. Jednoducho voláte a smskujete za rovnaké ceny ako na Slovensku.

Všetky prichádzajúce a odchádzajúce hovory v EÚ, rovnako ako SMS správy, sú po novom bez roamingových príplatkov. Dáta v programoch O2 Paušál, O2 Fér a O2 Voľnosť môžete využívať v EÚ roamingu vo veľkosti objemu svojho balíčka bez príplatku. Pri O2 Dátach (paušáloch s extra porciou dát) môžete v EÚ surfovať bez príplatku do stanoveného objemu v súlade s reguláciou, ktorý je stále bohatý na intenzívnejšie využívanie dát aj v zahraničí.

Nová predplatená karta O2 Voľnosť

10 centov za hovor

Chceli by ste mať absolútnu voľnosť a nerozmýšľať nad tým, s kým a ako dlho telefonujete? Potom si určite obľúbite novú predplatenú kartu O2 Voľnosť, ktorá vám umožní volať do všetkých sietí vrátane celej EÚ za 10 centov. Je pritom úplne jedno, či váš hovor trvá 5 minút, polhodinu alebo celú hodinu. Vždy za hovor zaplatíte rovnakú sumu 10 centov.

ZDROJ | O2

SMS správy sú na predplatenej karte O2 Voľnosť účtované 5 centami. K dispozícii je aj dátový 1 GB balíček za 5 eur. Ak využívate dáta nepravidelne, máte k dispozícii službu Internet na deň s objemom 250 MB za 50 centov. Nová karta O2 Voľnosť je v predaji od 13. júna 2017 v limitovanej edícii do konca roka 2017. Na O2 Voľnosť môžete prechádzať aj z programu O2 Fér a platí to aj opačne.

Zmeň Slovensko vlastným projektom

Určite ste zaregistrovali, že pri príležitosti 10. výročia O2 na slovenskom trhu, operátor prostredníctvom 10 ambasádorov počas 10 týždňov vyzýval ľudí k drobným zmenám. Do zaujímavej aktivity sa zapojilo vyše desaťtisíc používateľov, ktorí spolu prekročili hranicu 29 000 výziev a získali od operátora 19-tisíc GB dát.

https://youtu.be/wbAJ2QkIMFI

O2 však teraz prichádza s jedenástou výzvou – Zmeň Slovensko vlastným projektom. „Teraz môžete urobiť ešte viac so svojím vlastným projektom. Ak viete, ako pomôcť mladým ľuďom meniť veci k lepšiemu, prihláste svoj projekt do 10. júla 2017,“ vyzýva grantový program Férovej Nadácie. Prihlásiť a môžete prostredníctvom online formulára na www.o2.sk/ferova-nadacia. Víťazné projekty budú podporené spolu sumou 100 000 eur.

Objavte O2 TV

Ak radi sledujete televíziu, rozhodne by ste si mali pozrieť ponuku digitálnej televízie O2 TV, ktorá je už naplno v komerčnej prevádzke. Na výber máte z troch balíkov fixnej O2 TV. V ponuke zostáva aj naďalej O2 TV v mobile. Výhodou je, že môžete sledovať v rovnakom čase rôzne TV stanice na štyroch zariadeniach. Nahrať si môžete pritom 100 hodín programov. Nahrávky sú uložené 30 dní. Pri najvyššej službe Zlatá O2 TV je k dispozícii celkovo 72 rôznych staníc.

Ponuka kombinácií O2 TV + O2 Internet na doma

Aby ste si O2 TV užili naplno, je možné si ju aktivovať práve k známej službe Internet na doma. Pre zákazníkov s rôznymi tarifami O2 Internetu na doma pripravil operátor špeciálne zľavové bonusy. Ak využívate Modrý O2 Internet na doma, dostane mesačne zľavu 2,50 eura. Pri Striebornom O2 Internete na doma získate mesačne zľavu 5 eur a pri Zlatom O2 Internete na doma sa môžete tešiť na zľavu 7,50 eur mesačne. Zľava sa pritom vzťahuje na ktorýkoľvek balík O2 TV.

O2 HITY MESIACA

Nokia 3
ZDROJ | Nokia

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať štýlový Android smartfón značky Nokia. Nová Nokia 3 prichádza s 5-palcovým HD displejom a 8 Mpx fotoaparátom. Príjemne prekvapí podpora technológie NFC pre rýchle párovanie zariadení, rovnako i hliníkové telo či absolútne čistý OS Android 7 s rýchlymi aktualizáciami.

Samsung Galaxy Xcover 4
ZDROJ | Samsung

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať aj odolný smartfón, ktorý vydrží skutočne veľa vďaka krytiu IP68 a MIL-STD-810G. Pády, voda, piesok, na to všetko je pripravený Xcover 4 s 5-palcovým HD displejom a praktickým 13 Mpx fotoaparátom. Odolné telo pritom ukrýva veľkú 2 800 mAh batériu.

Xiaomi Redmi Note 4
ZDROJ | Xiaomi

Za 2 € na začiatok k akémukoľvek O2 Paušálu môžete získať veľký až 5,5-palcový Android smartfón s Full HD displejom a výkonným 10-jadrovým procesorom. Poteší vás tiež integrovaná čítačka odtlačkov prstov či batéria, ktorá má kapacitu neuveriteľných 4 100 mAh.

Nokia 3310
ZDROJ | Nokia

Legenda sa vracia vo veľkom štýle. Všetky nové smartfóny Nokia 3, 5 a 6 na čele s vynoveným modelom 3310 si budete môcť kúpiť už počas júna 2017. Nokia 3310 bude k dispozícii za 59 € v hotovosti, smartfóny Nokia naopak môžete získať na úvod len za 2 € ku každému O2 Paušálu alebo O2 Dátam.

ZdrojO2

Komentáre k článku