Nový soundbar od Samsungu vám zabezpečí 3D zvuk aj bez reproduktorov v strope

ZDROJ | Samsung

Soundbary možno nie sú tou najobľúbenejšou voľbou ak sa jedná o poriadne silný a kvalitný priestorový zvuk. Aj keď je potrebné uznať, že niektoré modely, ako napríklad Dimension od Focalu ponúknu skutočne unikátny zvuk. Teraz sa chce k výrobcom ponúkajúcim soundbar s 3D zvukom zaradiť aj Samsung, ktorý počas výstavy CES 2016 predstavil nový model pripravil okrem iného aj nový komplet domáceho audia s označením Samsung HW-K950.

RECENZIASamsung HW-K950 a UBD-K8500 – ideálne domáce kino

Komplet, na ktorom Samsung pracoval so spoločnosťou Dolby sa skladá so soundbaru a dvojice zadných reproduktorov, ktoré sú pripojené bezdrôtovo. Samotné reproduktory nemôžu produkovať dostatočne kvalitný zvuk a tak pre vytvorenie priestorového zvuku, aký poznáte z Dolby Atmos kín využíva novinka od Samsungu aj váš strop.

Pozrite siIFA 2015 | Samsung R1, R3 a R5 dopĺňa sériu 360° reproduktorov

Samsung HW-K950 02
ZDROJ | Samsung

Áno, strop. Namiesto šírenia zvuku priestorom využíva zostava odraz od stropu, vďaka ktorému získate podstatne prirodzenejšie šírenie zvuku. V tejto kombinácii získate 5.1.4 kanálový systém domáceho audia, ktoré sľubujú skutočné zážitky pri sledovaní vašich obľúbených filmov.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku