Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #LEGO
  • 2 min.
  • 11.12.2021

Nový Land Rover Defender z kociek LEGO si môžete kúpiť vo výraznej zľave!

Nový Land Rover Defender z kociek LEGO si môžete kúpiť vo výraznej zľave!
Roman Calík
Nový Land Rover Defender z kociek LEGO si môžete kúpiť vo výraznej zľave!

Nový Land Rover Defender nás dostal naživo, ale aj ako model z kociek LEGO. Zaujímavosťou je, že práve vďaka stavebnici LEGO bol odhalený jeho vzhľad skôr, ako sa svetu ukázal. Skutočný model sa vyrába pritom na Slovensku!

V redakcii radi relaxujeme práve pri skladaní stavebnice LEGO. A pred dvoma rokmi sme si poriadne užili práve stavebnicu LEGO Technic 42110 Land Rover Defender. Stavebnica má až 2 573 dielikov a jej poskladanie nám trvalo presne 6 hodín a 25 minút.

Land Rover Defender je poriadne veľký a detailný model. Na dĺžku má až 42 centimetrov a skladať ho budete podľa návodu s počtom až 500 strán.

Priprave sa na odpružené nápravy, ale aj 6-valcový motor s funkčnými piestami. Poteší aj funkčný predný navijá, či možnosť otvárania prednej kapoty, zadných dvier efektne pootočením rezervného kolesa a samorezjmosťou sú otvárajúce sa dvere dokonca aj s rámom bočných okien. WOW

Interiér stojí za to, páčiť sa vám bude volant s logom Defender aj páka automatickej prevodovky so 4 rýchlosťami – celý prevodový systém tvoria dve páky. Tiež sa vydarila reálna silueta palubnej dosky. Nádhera.

Pozrite si

LEGO Technic 42110 Land Rover Defender – Ikona z kociek sa vydarila

Celkovo budete z modelu nadšení. Je obrovský! Páčiť sa vám budú predné svetlá, funkčný naviják či prepracovaný motor. Defender sa vydaril, aj keď svojou hranatosťou skôr pripomína pôvodnú generáciu.

Podrobnú recenziu modelu si môžete prečítať aj na našej stránke. A teraz to najlepšie. Odporúčaná cena modelu je 199,99 eur. Vy si ho pritom môžete dopriať už od 147,00 € čo je viac ako 25% zľava. Idete do toho?

Pozrite si aj naše video, kde naživo uvidíte rozdiel medzi modelom LEGO Technic a skutočným Defenderom z Nitry!

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.