Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nový Apple iPhone 13 len za 779 eur

Nový Apple iPhone 13 len za 779 eur
Richard Pliešovský
Nový Apple iPhone 13 len za 779 eur

Apple začal v piatok s veľkou pompou predávať nové iPhone série 14, ale povedzme si to narovinu, nič extra oproti minuloročnej generácií neprinášajú. Nová je len cena. Tá začína na 999 eur.

Ak vás páli ruka v peňaženke, na chvíľu sa zamyslite, či potrebujete naozaj nový model. Pretože ten minuloročný môžete kúpiť už od 779 eur. Za ušetrené peniaze si tak môžete napríklad kúpiť Apple Watch.

Luxusný vzhľad je v prípade iPhonov tradíciou, Apple iPhone 13 v tomto smere nijako nezaostáva. Výrobca sa sústredil na každý detail, model však vyniká nielen eleganciou, ale i odolnosťou.

Obsah pokračuje pod reklamou

Smartfón je vybavený 6,1″ Super Retina XDR displejom s rozlíšením 2 532 x 1 170 px. Poháňa ho procesor A15 Bionic, teda presne ten istý, ktorý je aj v iPhone 14 a v iPhone 14 Plus.

Skvelé fotografie získate vďaka širokouhlému fotoaparátu s veľkým snímačom. Zachytí o 47 % viac svetla, takže aj na tmavých záberoch rozoznáte každý detail. Výrobca tiež inovoval optický stabilizátor obrazu s posuvom snímača. Ak sa pri fotografovaní pohnete, budete sa môcť pochváliť ostrým výsledkom. Nechýba Nočný režim, Portrét, Smart HDR 4 či Deep Fusion na zaznamenanie detailov.

Batéria ponúka výdrž 19 hodín prehrávania videí, resp. 15 hodín streamovania. Má teda dosť energie, aby vám iPhone mohol slúžiť celý deň.

Kombinácia A15 Bionic a kamery TrueDepth podporujúcej Face ID predstavuje najlepší spôsob overovania identity užívateľa prostredníctvom tváre. Obsah vášho zariadenie bude v maximálnom bezpečí.

Ako vidíte, Apple iPhone 13 128GB je nadupaný „ajfón“, ktorému v porovnaní s iPhone 14 (takmer) nič nechýba. Bežne sa predával za 899 eur, no aktuálne si ho viete kúpiť už od 779 eur, čo je v tomto prípade zľava vo výške 15,4 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.