Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Novú Toyotu bZ4X si môžete rezervovať priamo z domu

Novú Toyotu bZ4X si môžete rezervovať priamo z domu
Zdroj | Toyota
Igor Neštrák
Novú Toyotu bZ4X si môžete rezervovať priamo z domu
Zdroj | Toyota
Zdroj | Toyota

Začiatkom roka 2022 spustila Toyota online rezervačný systém pre svoje nové vozidlá.

Toyota bZ4X je aktuálne  model s najkratšou dobou dodania pri využití online rezervácie. Zákazník si na webovej stránke toyota.sk vyberie technické špecifikácie, farbu a výbavu svojho budúceho vozidla.

Zdroj | Toyota

V online systéme je možné rezervovať dva najnovšie modely Aygo X a bZ4X. Online rezervácia dáva zákazníkovi istotu, že bude mať svoje nové auto v najkratšom možnom čase. Množstvo vozidiel v online rezervačnom systéme bude časovo aj počtom obmedzené.

V základnej výbave Prestige modelu bZ4X je multimediálny systém s integrovaným hlasovým asistentom v slovenskom jazyku. Verzia Executive s prémiovou výbavou je doplnená veľkou panoramatickou strechou a dvojfarebným lakovaním karosérie.

Pozrite si

Toyota má svoj prvý elektromobil, nazvala ho skratkou bZ4X

Výbavy je možné rezervovať s pohonom všetkých kolies v triede XMODE. Počas trvania online rezervácie modelu bZ4X získa zákazník aj wallbox zdarma.

Zdroj | Toyota

V prípade, že už wallbox má, náhradou mu bude kábel pre nabíjanie s koncovkami Mennekes a taška na uloženie týchto káblov.

Model bZ4X bude na našom trhu ponúkaný v dvoch výkonových verziách s pohonom prednej nápravy a výkonom 204 koní a s pohonom všetkých kolies s výkonom 217 koní.

Základný model vo výbave Dynamic štartuje na cene 47 990 €, model s pohonom všetkých kolies vo výbave Prestige začína na cene 54 790 €.

Zdroj