Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nové hybridné hodinky od Fossil prichádzajú v plnej paráde

Nové hybridné hodinky od Fossil prichádzajú v plnej paráde
Zdroj | Fossil
Richard Pliešovský
Nové hybridné hodinky od Fossil prichádzajú v plnej paráde
Zdroj | Fossil
Zdroj | Fossil

Fossil predstavil najnovšiu generáciu hybridných smart hodiniek. Je určená tým, ktorí dávajú prednosť klasickému vzhľadu hodiniek, no nebránia sa ani inteligentným funkciám, ktoré sú bežné v plnohodnotných smartwatch. Novinka dokáže odmerať SpO2 a podporuje hlasového asistenta.

Fossil Gen 6 Hybrid preberá dizajnové prvky z modelu Fossil Gen 6, v hardvéri nájdete viac technológií. Nová séria ponúka dva typu dizajnu, Machine a Stella. Machine má 45 mm puzdro s textúrovaným rámom, bude sa predávať v čiernej, dymovej a striebornej povrchovej úprave. Stella má 40,5 mm puzdro, model je určený najmä ženám, má viacero farieb, vrátane ružového zlata, striebra a dvoch ďalších odtieňov.

Fossil Gen 6 Hybrid majú vymeniteľné remienky vo veľkostiach 18 mm a 24 mm z rôznych materiálov. Popri klasických kožených a silikónových remienkov nechýba luxusné prevedenie trojčlánkovej metalízy.

Zdroj | Fossil

Batéria vydrží na jedno nabitie 2 týždne. Fyzické ručičky ukazujú čas, elektronika sa postará o monitoring spánku, sledovanie prejdených krokov, notifikácie zo smartfónu, prispôsobiteľné ciferníky, nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie a tréningu. Pribudlo sledovanie hladiny kyslíka v krvy SpO2 a vstavaný mikrofón s podporou Amazon Alexa.

Výrobca aktualizoval aplikáciu (Android, iOS) s vylepšenými možnosťami prispôsobenia a prehľadnejším panelom údajov o fitness. Nová appka bude, samozrejme, fungovať aj so staršími smart hodinkami Fossil Hybrid, takže výhody nového používateľského rozhrania môžu využívať aj majitelia starších zariadení.

Pozrite si

Fossil Gen 6 prichádzajú s výkonom vyšším o 85 %. Bude to ale stačiť?

Fossil Gen 6 Hybrid budú k dispozícii od pondelka 27. júna na webstránke spoločnosti a v kamenných predajniach Fossil za 229 dolárov, resp. 249 dolárov, ak dáte prednosť modelu s kovovým remienkom.

Zdroj | Fossil
Zdroj