Nová herná klávesnica Logitech G810 Orion Spectrum

ZDROJ | Logitech

K doterajším herným klávesniciam značky Logitech pribudla ďalšia. Gameri, zbystrite pozornosť a venujte ju novej klávesnici Logitech G810 Orion Spectrum. Je to mechanická herná klávesnica plnej veľkosti s mechanickými spínačmi Romer-G, exkluzívne vyvinutými spoločnosťou Logitech. Tie zaznamenávajú stlačenie tlačidla až o 25% rýchlejšie než štandardné mechanické spínače. Zdvih pre zopnutie majú len 1,5 mm a mali by vydržať 70 miliónov úderov.

Logitech G810 Orion Spectrum Keyboard 03
ZDROJ | Logitech

Pozrite siEXKLUZÍVNE! Vyskúšali sme najnovšiu a najvyspelejšiu myšku od Logitechu

Ďalším špecifikom klávesnice Logitech G810 Orion Spectrum je prispôsobiteľné RGB podsvietenie. Výber a prispôsobenie farby podsvietenia každej jednotlivej klávesy môžete vykonávať obslužnou aplikáciou Logitech Gaming Software (LGS). Takže si takto môžete farebne zvýrazniť iba určité tlačidlá. Klávesnica G810 od Logitech-u má aj samostatné multimediálne tlačidlá, ktorými ovládate hudbu alebo videá bez prerušenia spustenej hry.

Logitech G810 Orion Spectrum Keyboard 02
ZDROJ | Logitech

Pozrite siBezdrôtová klávesnica Logitech prepojí PC s televízorom

Obslužná aplikácia LGS umožňuje tiež priradenie klávesom F1-F12 vami vytvorená makrá, ale aj určiť, ktoré klávesy budú neaktívne, keď klávesnicu prepnete do herného režimu. Klávesnica Logitech G810 Orion Spectrum sa v USA a Európe začne predávať v priebehu tohto mesiaca, teda, februára 2016 a jej odporúčaná maloobchodná cena je 189 €.

https://www.youtube.com/watch?v=yEQT4EeotZk

ZdrojLogitech

Komentáre k článku