Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ninebot Go-kart Kit - premeňte svoj Segway na motokáru

Ninebot Go-kart Kit - premeňte svoj Segway na motokáru
Zdroj | Segway
Michal Spiegel
Ninebot Go-kart Kit - premeňte svoj Segway na motokáru
Zdroj | Segway
Zdroj | Segway

Spoločnosť Segway-Ninebot vraj pripravuje zaujímavý balíček Ninebot Go-kart Kit, pomocou ktorého bude možné premeniť Segway presúvadlo na motokáry Go-kart.

Firma Segway-Ninebot nedávno predstavila e-skates, futuristické balančné korčule. Najnovšie sa objavili správy o balíčku Ninebot Go-kart Kit, ktorý premení presúvadlá Segway na perfektné motokáry.

Obrázky z pripravovaného produktu sa objavili na čínskom serveri Weibo. Balíček podľa obrázkov pridá sedadlo, brzdy, predný nárazník, volant a predné kolesá k presúvadlu Segway miniPro.

Zdroj | Segway

Pozrite si

Segway Drift W1 – korčule budúcnosti, pri ktorých o pády nebude núdza

Podľa obrázkov sa bude dať sedadlo upraviť podľa výšky jazdca. Znamená to, že vozidlo bude môcť šoférovať ako dieťa, tak dospelý.

Ďalšie informácie spoločnosť Segway-Ninebot zatiaľ neprezradila, no veríme, že sa čoskoro dozvieme viac. V článkoch sa objavuje informácia, že motokárový balíček by mal byť oficiálne oznámený 24. júla. Zaujímať nás bude najmä cena a dostupnosť.

Treba tiež dodať, že podľa obrázkov pôjde pravdepodobne o najbezpečnejší prostriedok od Segwayu, keďže sa nebude ovládať pomocou balansu.