Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Neviete si vybrať z bezdrôtových slúchadiel? Skúste ZTE LiveBuds!

Neviete si vybrať z bezdrôtových slúchadiel? Skúste ZTE LiveBuds!
Zdroj | ZTE
Richard Pliešovský
Neviete si vybrať z bezdrôtových slúchadiel? Skúste ZTE LiveBuds!
Zdroj | ZTE
Zdroj | ZTE

S plne bezdrôtovými slúchadlami sa v posledných týždňoch roztrhlo vrece a tie svoje si už nájde zrejme každý používateľ – či si už vyberá podľa kvality zvuku, značky, alebo ceny. Svojou trochou do mlyna sa teraz pridáva aj čínske ZTE.

Novinka s podobným označením ako najnovšie slúchadlá od Samsungu, ponúkajú pripojenie cez Bluetooth 5.0, 20 hodinovú výdrž batérie, odolnosťou voči vode (IPX5) a funkciou elektronického potlačenia hluku – ENC. Technológiu aktívneho potláčania hluku (ANC) tu nenájdete.

Slúchadlá majú pomerne netradičný dizajn, pre väčšie pohodlie a športové využitie majú zaoblený výčnelok, ktorý sa zafixuje do ucha a zaručí, že nevypadne ani počas intenzívneho tréningu.

Pozrite si

Megasúboj 4 plne bezdrôtových slúchadiel

Spoločnosť uvádza, že slúchadlá podporujú dotykové ovládanie a každé slúchadlo má integrované dva mikrofóny. Vďaka tomu bude zabezpečená lepšia zrozumiteľnosť aj počas telefonického hovoru v hlučnom prostredí.

Každé slúchadlo má hmotnosť len 4 gramy a radí sa tak medzi najľahšie, aké sa dajú na trhu nájsť. Podobne ako Nubia Pods, aj LiveBuds je výsledkom spolupráce spoločností ZTE a 1More.

Zdroj | ZTE

Ak vás tento model zaujal, budete zrejme zvedaví na cenu. V tomto prípade vaša peňaženka nevykrváca, v Číne sa budú predávať za 199 CNY, čo je v prepočte zhruba 29 dolárov. Oficiálna dostupnosť na našom trhu zatiaľ nie je potvrdená.

Zdroj