Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Neváhajte, Samsung Galaxy Buds Pro s neuveriteľnou zľavou 123 € môžu byť vaše

Neváhajte, Samsung Galaxy Buds Pro s neuveriteľnou zľavou 123 € môžu byť vaše
Richard Pliešovský
Neváhajte, Samsung Galaxy Buds Pro s neuveriteľnou zľavou 123 € môžu byť vaše

Bezdrôtové slúchadlá sa stali rýchlo obrovským hitom. Prvé modely sme milovali najmä preto, že nás zbavili káblov, ďalšie generácie ukázali, že ich potenciál je oveľa väčší. Vydareným modelom, ktorý sme v redakcii vyskúšali sú Samsung Galaxy Buds Pro. Dnes sa dajú kúpiť so zľavou 53,7 %, čo znamená, že ušetríte až 123 eur!

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | Samsung

Slúchadlá boli predstavené minulý rok v januári, ale aj dnes patria medzi to najlepšie, čo si môžete v danej triede kúpiť. V každom slúchadle je 60 mAh batéria s výdržou do 8 hodín. Kolíska, v ktorej slúchadlá prenášate a nabíjate, im dodá energiu na ďalších 21 hodín. Dvojpásmový menič má 11 mm woofer pre basy a 6,5 mm membránu pre výšky. Buds Pro spĺňajú certifikát IPX7, môžete sa s nimi ponoriť do hĺbky 1 meter po dobu 30 minút.

Zdroj | Samsung

V každom slúchadle sú 3 mikrofóny. Jeden slúži na hovory, dva sa starajú o aktívne potláčanie hluku. Slúchadlá dokážu podľa výrobcu potlačiť až 99 % okolitého hluku. Ich výhodou je inteligencia technológie – ak slúchadlá zaregistrujú, že hovoríte, automaticky stiahnu potláčanie hluku, aby ste počuli aj komunikáciu s osobou, s ktorou sa rozprávate.

Galaxy Buds Pro prekvapia kvalitným priestorovým zvukom. Kombinujú podporu technológie Dolby Atmos s technológiou Dolby Head Tracking, ktorá prispôsobuje priestorový zvuk aj podľa aktuálnej polohy vašej hlavy. Táto funkcia si však vyžaduje pripojenie k Samsung prostrediu OneUI 3.1 a vyššom.

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro sa bežne predávajú za 229 eur. Momentálne si ich však môžete kúpiť už od 106,00 eur, čo je zľava vo výške 53,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.