Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Neuveríte, Huawei FreeBuds Pro sú teraz za polovicu!

Neuveríte, Huawei FreeBuds Pro sú teraz za polovicu!
Zdroj | Huawei
Richard Pliešovský
Neuveríte, Huawei FreeBuds Pro sú teraz za polovicu!
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Plne bezdrôtové slúchadlá sa stali našou každodennou súčasťou. Sú šikovné, nemotajú sa káble, využijete ich nielen pri pozeraní filmov, hraní hier, počúvaní hudby a podcastov, ale i na telefonovanie. Za kvalitu sa však stále pripláca, ale… kúpiť niečo za plnú sumu dokáže každý. Prečo by ste mali platiť čo len cent navyše, keď tu máte Tech Deals?

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Huawei FreeBuds Pro sú určené náročným používateľom. Majú 11 mm dynamické meniče s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Potešia vás hlasnými a dôrazné basovými tónmi. Podporované sú audio kodeky SBC a AAC.

Bezdrôtový prenos sa realizuje cez Bluetooth 5.2. V každom slúchadle sú integrované 3 mikrofóny, ktoré snímajú váš hlas, ale aj zvuky okolia, aby dokázali vygenerovať protisignál na potlačenie hluku (ANC).

Okrem ANC sú k dispozícii režimy Awareness a Voice.  Ovládať si ich viete dotykovo, alebo cez aplikáciu. V balení nájdete 3 veľkosti mäkkých silikónových štupľov, z ktorých vám určite bude jeden pár perfektne sedieť.

Pozrite si

Huawei Freebuds Pro vs Philips TAT8505

Huawei FreeBuds Pro môžete pripojiť súčasne k dvom zariadeniam naraz. Podporujú káblové (USB-C) aj bezdrôtové nabíjanie (Qi). Slúchadlá vydržia 7,5 hodín, s dobitím v puzdre je to spolu 30 hodín. Jedno slúchadlo má len 6,1 gramov.

Slúchadlá Huawei FreeBuds Pro sa bežne predávajú za 199,00 eur, no aktuálne si ich môžete kúpiť od 101,00 eur. To je zľava vo výške 49,2 %! Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.