Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Netgear Arlo Pro 2 - bezpečnostná kamera dostáva druhé pokračovanie

Netgear Arlo Pro 2 - bezpečnostná kamera dostáva druhé pokračovanie
Zdroj | Netgear
Michal Spiegel
Netgear Arlo Pro 2 - bezpečnostná kamera dostáva druhé pokračovanie
Zdroj | Netgear
Zdroj | Netgear

Spoločnosť Netgear predstavuje pokračovateľa svojej perfektnej kamery. Netgear Arlo Pro 2 oproti svojmu predchodcovi prichádza s niekoľkými vylepšeniami.

Kameru Netgear Arlo Pro sme recenzovali tohtoročné leto a odniesla si od nás slušných 93 %. Novinka v Podobe Netgear Arlo Pro 2 prichádza s Full HD rozlíšením. Prvá generácia disponovala iba HD.

Okrem toho sa môžete tešiť na možnosť pre pripojenie solárneho panelu cez špeciálny konektor. Milovníci hlasových asistentov ocenia funkciu Amazon Alexa.

Podobne ako prvý model Arlo Pro, aj druhé pokračovanie disponuje bezdrôtovými kamerami, vo vnútri ktorých nájdete dobíjateľné batérie.

Zdroj | Netgear
Pozrite si

Netgear Arlo Security Light – na zlodejov si posvieti inteligentné osvetlenie

Uhol snímania ostal zachovaný a to 130° a tiež nechýba obojstranný audio systém s mikrofónom a reproduktormi. To znamená, že cez kameru môžete na diaľku niečo povedať potenciálnemu zlodejovi.

Pre tých z vás, ktorí vlastnia prvú generáciu, určite netreba pripomínať extrémne hlučnú sirénu, ktorá sa dá spustiť automaticky pri pohybe v miestnosti v určitý čas.

Čo sa týka natočených záberov, živý prenos môžete sledovať cez stream na tablete, počítači alebo smartfóne cez prehľadnú aplikáciu. Záznam si tiež môžete uložiť na lokálne USB úložisko alebo na cloud po dobu 7 dní zdarma. K dispozícii sú tiež rôzne balíčky, ktoré vám budú ukladať záznamy dlhodobo.

Zdroj | Netgear
Pozrite si

Netgear Arlo Pro – Zabezpečte si svoj dom pred možnými zlodejmi

Kamery Arlo sa vyznačujú sympatickým dizajnom, odolnosťou voči vetru a vode a jednoduchou inštaláciou. Výhodou sú silné magnety, pomocou ktorých si môžete kamery prichytiť na stojan, ktorý máte umiestnený kdekoľvek. V neposlednom rade, kamery majú aj nočné videnie, takže budete chránení aj v noci.

Jedinou väčšou nevýhodou kamier je vyššia cena. Systém kamier Arlo Pro 2 s dvomi kamerami a základňou vás bude stáť 479 dolárov. Pôvodný systém Arlo Pro stál 419 eur.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj