Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Netflix predstavil ďalšie chystané hry, nechýba Money Heist či Queen's Gambit

Netflix predstavil ďalšie chystané hry, nechýba Money Heist či Queen's Gambit
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Netflix predstavil ďalšie chystané hry, nechýba Money Heist či Queen's Gambit
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

O tom, že Netflix sa chystá prinášať okrem filmov a seriálov aj hernú tvorbu vieme už takmer rok. Prvé ukážky nových hier nám streamovací gigant predstavil tento týždeň.

Minulý rok Netflix v rámci Netflix Games sprístupnil prvé herné tituly v podobe Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast a Teeter Up. Teraz ukázal ďalšie herné prírastky, ktoré pre predplatiteľov chystá.

Najviac zaujala herná adaptácia úspešného seriálu Money Heist alebo v originále La Casa del Papel. Podľa prvej ukážky sa môžeme tešiť na zaujímavú akciu z pohľadu tretej osoby s originálnym vizuálom.

Po vizuálnej stránke nevyzerá zle ani ďalšia oznámená novinka v podobe Desta: The Memories Between Looks Like One to Keep an Eye On. Za týmto titulom stojí štúdio, ktoré prinieslo úspešnú hru na smartfóny, Monument Valley.

Pozrite si

Netflix sprístupnil prvé hry čím testuje chystanú hernú službu Netflix Games

Milovníci seriálu Shadow & Bone sa tiež dočkajú hernej adaptácie v podobe RPG. Trailer však Netflix zatiaľ neponúkol. Hernej ukážky sme sa však dočkali z The Queen’s Gambit Chess, šachovej hry podľa výbornej minisérie. Nebude chýbať multiplayer.

Z hier, ktoré sa dajú zahrať už teraz, predstavil Netflix Poinpy, arkádovú hopsačku. Hru si viete stiahnuť na smartfón zadarmo.

Na záver Netflix zhrnul pripravované hry v traileri a zároveň oznámil, že do konca tohto roka plánuje priniesť predplatiteľom až 50 hier.

Okrem prilákania nových zákazníkov, získa takýmto spôsobom Netflix konkurenčnú výhodu oproti ostatným streamovacím službám, ktoré hry neponúkajú.