Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nenechajte si ujsť Xiaomi Spring Week 2022 so zľavami do 49 %!

Nenechajte si ujsť Xiaomi Spring Week 2022 so zľavami do 49 %!
TECHBOX
Nenechajte si ujsť Xiaomi Spring Week 2022 so zľavami do 49 %!

Xiaomi oslavuje 12. výročie od svojho založenia vo veľkom štýle! V 30. krajinách sveta vrátane Slovenska spúšťa Xiaomi Spring Week, počas ktorého si môžete zakúpiť rôzne produkty z ekosystému Xiaomi od smartfónov cez kolobežky a slúchadlá až po smart zariadenia do domácnosti s výraznými zľavami.

Darčeky oslávenec zvyčajne dostáva a nie rozdáva, no my sa takejto zámene určite nepohneváme. Dvanáste výročie od svojho založenia spoločnosť Xiaomi totiž oslavuje špeciálnym zľavovým týždňom, počas ktorého môžete výhodne nakúpiť viac ako 70 produktov z jej portfólia so zľavami do 49 %. Nenechajte si ujsť Xiaomi Spring Week 2022, ktorý štartuje už dnes.

Nakúpiť vybrané produkty Xiaomi so zľavami môžete už od dnes 19. apríla až do 1. mája 2022. Je pritom iba na vás, či si niektorý zo zľavnených produktov objednáte cez internetový obchod, alebo si ho zakúpite v niektorej z kamenných predajní Xiaomi Stores v Bratislave, Žiline, Prešove či v Košiciach.

So zľavou si do vašej domácnosti môžete zakúpiť napr. čističku vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4, ktorá dokáže z ovzdušia odstrániť 99,97 % jemných častíc alebo aj inteligentnú lampu Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S, ktorá sa prispôsobí vašim aktivitám a potrebám počas celého dňa, pričom ju samozrejme môžete ovládať aj cez smartfón či hlasových asistentov.

Keď už je reč o smartfónoch, prehliadnuť by ste určite nemali ani zľavnené modely z rodiny Redmi Note, z ktorej si ten ideálny kúsok pre seba určite vyberie každý. K novému smartfónu z radu Redmi Note alebo aj slúchadlám Redmi 2, vám navyše Xiaomi pribalí aj vstupenky do kina v sieti CINEMAX.

Z tajomného Xiaomi Mi-Stery Boxu, ktorý pri príležitosti Xiaomi Spring Week 2022 dorazil priamo k nám do redakcie, sme si rozbalili parádny smartfón Redmi Note 11 v špeciálnej Mi Fan Festival edícii, ktorý si vás získa svojou priestrannou 90 Hz Full HD+ AMOLED obrazovkou, batériou s kapacitou 5 000 mAh s podporou 33 W nabíjania a zostavou štyroch fotoaparátov pripravených na každú príležitosť. V balení mu navyše nechýbajú ani špeciálne festivalové nálepky s pravou festivalovou atmosférou.

Pokiaľ sa chcete tešiť z rozbaľovania nových technologických vychytávok za výhodnejšie ceny aj vy, Xiaomi Spring Week 2022 si určite nenechajte ujsť. Kompletnú ponuku zľavnených produktov nájdete na webe mi-store.sk.

Zdroj