Nemáte dnes večerný program? Povzbudzujte Petru Vlhovú k zisku malého glóbusu!

ZDROJ | Petra Vlhova | Instagram

Našu lyžiarku Petru Vlhovú dnes čaká nočný slalom v rakúskom Schladmingu. Ak obsadí aspoň tretiu pozíciu, získa malý glóbus v tejto disciplíne.

Pôvodne sa tento slalom mal konať vo Flachau, ale kvôli zlej situácii spojenou so šírením koronavírusu sa toto podujatie zrušilo a preteky boli presunuté do Rakúska. V Schladmingu sa tradične odohráva mužský slalom a lyžiarky v ňom nesúťažili od roku 2012. Rodáčke z Liptovského Mikuláša sa teraz náramne darí, keď zo šiestich slalomov päť vyhrala. Malý glóbus má na dosah, stačí jej tretia priečka. My ale veríme opäť vo víťazstvo.

Prvé kolo nočného slalomu sa začína od 18:00 a to druhé je na programe od 20:45. Nezabudnite, Petra si vylosovala jednotku, takže tento slalom odštartuje. Dvojku si vylosovala jej najväčšia súperka Mikaela Shiffrinová.

Kde toto podujatie sledovať? Ako už zrejme viete, po novom má vysielacie práva stanica JOJ Šport, ktorá ponúka len živé vysielanie. Okrem JOJ Šport sa slalom bude vysielať aj na iných televíznych staniciach ako ČT Šport alebo platený Eurosport.

Komentáre k článku