Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nechcete dať za bezdrôtové slúchadlá veľa? Model od Niceboy je o 43 % lacnejší

Nechcete dať za bezdrôtové slúchadlá veľa? Model od Niceboy je o 43 % lacnejší
Zdroj | Niceboy
Michal Sobek
Nechcete dať za bezdrôtové slúchadlá veľa? Model od Niceboy je o 43 % lacnejší
Zdroj | Niceboy
Zdroj | Niceboy

Bezdrôtové slúchadlá sú už dlhoročným trendom v počúvaní pesničiek kdekoľvek. Neprekážajú žiadne káble, spojenie je stabilné a jedinou povinnosťou je tak dobíjanie puzdra. Nie každý chce dať za túto technológiu veľa peňazí, preto vám do pozornosti dávame model od českej spoločnosti Niceboy. HIVE Pins sú aktuálne až o 43 % lacnejšie.

Slúchadlá sú ukryté v relatívne kompaktnom puzdre s rozmermi 56 x 29 x 46 mm a hmotnosťou 55 gramov. Sú konštrukcie s gumenými nadstavcami pre tlmenie hluku, pretože funkciou ANC nedisponujú. V balení sa nachádzajú ďalšie dve veľkosti nadstavcov.

Sú však odolné podľa certifikácie IPX4, takže odolajú potu a jemnému dažďu. Vo vnútri nájdeme 13 mm meniče, ktoré by mali zabezpečiť kvalitný zvuk s technológiou MaxxBass. K zariadeniu sa pripájajú pomocou technológie Bluetooth 5.0 a výrobca deklaruje dosah až 10 metrov na otvorenom priestranstve.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Niceboy

Ovládanie prebieha pomocou dotykových plôch na vonkajšej strane slúchadiel. K dispozícii budú aj hlasoví asistenti Siri a Asistent Google. Čo ta týka výdrže, tak samotné slúchadlá zvládnu hrať nepretržite 4 hodiny vďaka batérii s kapacitou 25 mAh. Nabíjacie puzdro ju má s kapacitou 380 mAh a spoločne tvoria až 18 hodín výdrže. Nechýba moderný USB-C konektor.

Pôvodná cena slúchadiel Niceboy HIVE Pins bola 35 eur. To je už však minulosť a dnes ich viete kúpiť už za 19,92 eur, čo je úspora 15,08 eur alebo aj 43 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.