NAY TECHBOX roka 2021: Spoznajte JBL Charge 5 a JBL LIVE Pro+ TWS

ZDROJ | JBL

Tento rok sa môžete zapojiť už do 11. ročníka obľúbenej ankety NAY TECHBOX roka 2021, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny pokiaľ zahlasujete za naj produkty. Dnes si predstavíme dve nominácie JBL.

JBL je zaslúžený kráľ audio zariadení, ktoré v naších končinách poznáme najmä zo širokej ponuky slúchadiel a reproduktorov. Pôvodom americká značka funguje už od roku 1946. Práve ona sa postarala o ozvučenie legendárneho hudobného festivalu vo Woodstocku. V súčasnosti môžete počuť jeho technológiu VerTec napríklad pri udeľovaní cien Grammy, alebo počas Super Bowl.

ZDROJ | JBL

Nie je preto žiadnym divom, že sa v našej ankete NAY TECHBOX roka 2021 ocitli hneď dve nominácie JBL. Prvou nomináciou je vydarený Bluetooth reproduktor JBL Charge 5, druhou sú prvotriedne plne bezdrôtové slúchadlá JBL LIVE Pro+ TWS.

JBL Charge 5

ZDROJ | JBL

JBL Charge 5 je už ikonickým reproduktorom, ktorý poskytuje nečakane mohutný zvuk vďaka technológii JBL Original Pro Sound. K reproduktoru môžete bezdrôtovo pripojiť až dva zariadenia (smartfóny či tablety) a naplno si užiť zvuk JBL Pro s výkonom 30 W. Mimochodom, hutný zvuk zabezpečuje 52 mm x 90 mm woofer a 20 mm tweeter s frekvenčným rozsahom 65 až 20 000 Hz.

ZDROJ | JBL

Tento bezdrôtový reproduktor je nielen prenosný, ale aj niečo vydrží. Pýtate sa čo konkrétne? Certifikát IP67 sa postará o jeho vodotesnosť a prachotesnosť, môžete si ho teda vziať kamkoľvek do prírody, ale i k bazénu.

https://youtu.be/BYysGXsQ–g

Funkcia PartyBoost vám umožní spárovať dva reproduktory (kompatibilné s JBL PartyBoost) a získať plnohodnotný stereo zvuk. Takto jednoducho budete kráľmi všetkých večierkov a party v okolí.

ZDROJ | JBL

Výdrž na jedno nabitie je skvelých 20 hodín. To však nie je všetko! JBL Charge 5 môžete využiť ako powerbanku vďaka lítium-iónovej polymérovej 7 500 mAh batérii. Keď sa vám reproduktor napokon podarí vybiť, nabijete si ho praktickým USB-C káblom. JBL Charge 5 ide v ústrety používateľom, ktorí sa vyhýbajú nudným farbám. Preto výrobca prináša nové farby s najnovšími trendmi street módy. K dispozícii máte na výber až 9 farebných verzií novinky.

Cena reproduktoru JBL Charge 5 je 179,00 € a pokiaľ sa za tento výnimočný ikonický reproduktor rozhodnete zahlasovať, nájdete ho v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA v ankete NAY TECHBOX roka 2021.

JBL LIVE Pro+ TWS

Užite si bezdrôtový zážitok so strhujúcim zvukom. Výrobca dokázal do miniatúrneho zariadenia vtesnať pokročilé technológie vrátane adaptívneho potláčania hluku s funkciou Smart Ambient a JBL Signature prinášajúcou špičkový zvuk s dôrazom na basové tóny. K prémiovému zariadeniu od JBL neodmysliteľne patria funkcie Dual Connect + Sync a Fast Pair.

ZDROJ | JBL

Výnimočný zvuk zabezpečujú 11 mm dynamické meniče s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. JBL LIVE Pro+ TWS využívajú tri špičkové mikrofóny – jeden potláča šum vetra a redukuje okolitý hluk, ďalšie dva zachytia váš hlas a postarajú sa o kvalitné telefonovanie, ale i zrozumiteľné videočety. Vďaka podpore hlasových asistentov dokážete ovládať nielen prehrávanie hudby, ale i mnoho ďalších úkonov, vrátane prijímania, či „vytáčania“ telefonických hovorov.

Rozhodne vás nesklame batéria. Samotné slúchadlá vás prekvapia 7-hodinovou výdržou, spolu s dobitím v naozaj kompaktnom puzdre je to neuveriteľných 28 hodín. JBL zabezpečí jednoduché nabíjanie doma i na cestách nielen pomocou USB-C kábla, ale aj bezdrôtovo so štandardom Qi. Odolnosť podľa certifikátu IPX4 zaručí, že si poradie s dažďom, alebo potom počas náročného tréningu.

ZDROJ | JBL

Na rozdiel od konkurenčných modelov, JBL LIVE Pro+ TWS si môžete vybrať nielen v bielom prevedení, ale i čiernom, ružovom a pieskovo-zlatom. Cez aplikáciu si slúchadlá nastavíte presne podľa vašich potrieb a preferencií.

Cena JBL LIVE Pro+ TWS je 179,00 €, teraz je akčne znížená na 149 €. Pokiaľ sa za tieto výnimočné True Wireless slúchadlá rozhodnete zahlasovať, nájdete ich v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ v ankete NAY TECHBOX roka 2021.

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať hodnotné ceny, v ktorých nájdete aj prenosný párty reproduktor so zabudovanými svetlami a bezdrôtovým mikrofónom JBL PartyBox On-The-Go.

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom JBL.

ZdrojJBL