Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NAY TECHBOX roka 2018: Predstavujeme aplikáciu VÚB Mobil Banking

NAY TECHBOX roka 2018: Predstavujeme aplikáciu VÚB Mobil Banking
TECHBOX
NAY TECHBOX roka 2018: Predstavujeme aplikáciu VÚB Mobil Banking

V aktuálnej ankete NAY TECHBOX roka 2018 môžete opäť hlasovať za tie najlepšie produkty, operátorov a bankové aplikácie, medzi ktoré patrí aj mobilná aplikácia VÚB Mobil Banking, ktorá je nominovaná v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA.

Bankové služby sa za posledných desať rokov zmenili na nepoznanie. Okrem prechodu na inú menu, slovenskej koruny na euro, aj do tohto sektoru razantne vstúpil internet, vďaka ktorému už klienti obmedzili návštevy pobočiek bánk. Dôvodom na návštevu tak zostávajú hotovostné vklady a výbery, zmenárenské služby a vybavovanie väčších úverov. Všetko ostatné si klienti vedia vybaviť z pohodlia domova, cez aplikáciu v smartfóne.

Zdroj | Pixbay (janeb13)

Mobilné bankovníctvo dnes využíva už každý tretí klient, ktorý je aktívny v online bankovníctve. Okrem toho stále väčší počet zákazníkov VÚB uprednostňuje mobilnú aplikáciu pred Internet Bankingom.

Pozrite si

VÚB Mobil Banking pridáva nové funkcionality podľa osobných potrieb klientov

VÚB banka neostala bokom v inovovaní a neustálom zlepšovaní svojich internetových služieb. Dôkazom toho je úplne nová aplikácia VÚB Mobil Banking, na ktorú v tomto roku nadviazal aj Internet Banking. Dizajn sa v nich sprehľadnil a výrazne zjednodušil prácu s elektronickým bankovníctvom.

Aby VÚB naozaj spĺňala čoraz náročnejšie požiadavky klientov, zriadila internetové hlasovanie, kde sa mohli vyjadriť samotní používatelia aplikácie, čo im v nej chýba, čo by tam radi uvideli. Jednou z takých pripomienok, ktorá bola implementovaná do aplikácie, je možnosť pridať si fotografiu do osobného profilu, alebo úprava kontaktných údajov priamo v aplikácii.

Pribudol prehľad všetkých povolení na inkaso k bežnému účtu. Okrem detailu inkasa, už je možné ho v mobilnej aplikácii aj zrušiť. Aj zobrazovanie IBAN čísel účtov prešlo zmenou. Pre lepšiu prehľadnosť a kontrolu sú čísla delené po štyroch. Potvrdenie o zadanej platbe je možné poslať ihneď po zrealizovaní platby.

Zdroj | Philips
Pozrite si

VÚB klienti rozhodli o novej funkcii aplikácie Mobil banking hlasovaním

Banka tento rok zjednodušila aktivovanie mobilnej aplikácie, ktoré sa dá teraz urobiť len priamo v aplikácii VÚB Mobil Banking. Klient si už nemusí dávať vygenerovať jednorázové heslo cez Internet Banking.

Zlepšila sa možnosť filtrovania transakcií a to podľa IBAN-u, variabilného čísla alebo informácie pre príjemcu. Na základe podnetov od používateľov bola do aplikácie VÚB Mobil Banking pridaná aktualizácia po zmene zostatku. Umožní to známe gesto – potiahnutie prsta po displeji zhora nadol.

Zdroj | TECHBOX

Poslednou výraznou a veľmi komfortnou službou, ktorú si vyžiadali priamo klienti banky, je funkcia Výber z bankomatu VÚB mobilom. V aplikácii si zákazníci nechajú vygenerovať jednorázový kód, ktorý potom vpíšu do bankomatu VÚB. Kód má platnosť 3 minúty. Limit na jeden výber v hotovosti prostredníctvom tejto služby je 200 eur, maximálny počet vygenerovaných kódov je päť za deň. Zároveň sa na tieto výbery vzťahuje denný limit, ktorý má používateľ zvolený k takto využívanej platobnej karte.

Všetky potrebné informácie o aplikácii nájdete na VÚB Mobil Banking, ďalšie informácie si môžete vyhľadať na webovej stránke banky.

Ak vás funkcie a inovácie aplikácie VÚB Mobil Banking zaujali, podporte ju v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2018. Hlasovaním v ankete ste automaticky zapojení do súťaže o hodinky Apple Watch Series 4 (40 mm), smartfón Xiaomi Mi A2 Lite (32 GB) s ročnou licenciou ESET Mobile Security, prenosný reproduktor JBL Charge 4 a smartfón Samsung Galaxy A8.

Hlasovať môžete do 10. januára 2019.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom VÚB banka.

Zdroj