Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NAY TECHBOX roka 2016: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka

NAY TECHBOX roka 2016: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka
PR článok
NAY TECHBOX roka 2016: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka

Rovnako, ako po minulé roky, aj v aktuálnom ročníku môžete v ankete NAY TECHBOX roka 2016 hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov.

Je samozrejmosťou, že len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, môžete rozhodnúť o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií.

Ani tento rok nechýba Aplikácia Tatra banka v nominácii kategórie BANKOVÁ APLIKÁCIA a my vám ju teraz predstavíme.

Aplikácia Tatra banka

Mobilná Aplikácia Tatra banka ponúka kompletnú správu platobného styku (jednoduchý SEPA prevod, trvalé príkazy, skener čiarových kódov či skener IBANu, prehľad inkás atď.)  a viacerých produktov Tatra banky (vrátane účtov, platobných kariet, úverov, podielových fondov či DDS) a okrem toho aj niekoľko zaujímavých funkcionalít. Jednou z funkcií, ktoré sa tešia veľkej obľube, je Spending report, teda prehľadné grafické zobrazenie toho, čo sa na vašom účte za posledné obdobie udialo.

Ak patríte k aktívnym používateľom inteligentných hodiniek, aplikácia Tatra banka vás poteší možnosťou zobrazenia aktuálneho zostatku na účte, ako aj posledných prevodov priamo na ich displeji.

Vychytávkou, ktorú ocení každý používateľ bankovej aplikácie, je výber z bankomatu. Jednoducho si môžete peniaze vybrať aj bez toho, aby ste mali so sebou svoju bankomatovú kartu. Postačí vám k tomu bankomat Tatra banky a smartfón, v ktorom máte aktivovanú bankovú aplikáciu.

Aplikácia Tatra banka v najnovšej verzii prináša niekoľko noviniek, napríklad:

  • bilancia Majetku a záväzkov
  • informácie o SEPA inkasách na vašich bežných účtov
  • možnosť naskenovať QR kód už aj z obrázku v galérii.

Navyše bude aplikácia v najbližšom čase doplnená o novú funkcionalitu manažmentu financií „Ciele“, umožňujúcu plánovanie finančných cieľov.

Ak si chcete pozrieť všetky dôležité informácie o Aplikácii Tatra banka, rozhodne odporúčame webovú stránku aplikácie.

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré Aplikácia Tatra banka prináša, podporte ju v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2016. Hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo špičkových cien.

Zdroj