Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NAY TECHBOX roka 2016: Predstavujeme nominácie Lenovo

NAY TECHBOX roka 2016: Predstavujeme nominácie Lenovo
PR článok
NAY TECHBOX roka 2016: Predstavujeme nominácie Lenovo

Rovnako, ako po minulé roky, aj v aktuálnom ročníku môžete v ankete NAY TECHBOX roka 2016 hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov.

Je samozrejmosťou, že len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, môžete rozhodnúť o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií.

Ani tento rok nechýbajú novinky Lenovo v nomináciách viacerých kategórií a my si ich teraz predstavíme.

Lenovo YOGA 910

Nový člen rodiny Yoga disponuje unikátnym 360 stupňovým pántom s dizajnom náramkových hodiniek. Ten umožňuje nastaviť polohu a uhol displeja presne podľa vašich potrieb a aktuálnej situácie.

Málo miesta na naklopenie obrazovky pri pozeraní filmu je minulosťou, stačí postaviť Yoga 910 do režimu „stojan“. Medzi ďalšie režimy patrí poloha „notebook“, pre surfovanie na internete je ideálna poloha „tablet“ a režim „stojan“ využijete pri prezentovaní jedinečných nápadov.

Lenovo Yoga 910 je s hrúbkou iba 14,3 mm jedným z najtenších a najvýkonnejších konvertibilných zariadení na trhu. Kombinácia výkonu a výborných rozmerov celokovového tela z hliníka jednoducho upúta pozornosť.

Všetky dokumenty, videá a prezentácie sú zobrazené v špičkovom detaile vďaka 13,9” IPS displeju s rozlíšením Full HD alebo Ultra HD. Nárast parametrov umožnila takmer bezrámová konštrukcia displeja s hrúbkou rámu len 5 mm. Tenký rám pôsobí elegantne a neruší pri práci.

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré konvertibilný notebook Lenovo YOGA 910 prináša, podporiť v kategórii NOTEBOOK ankety NAY TECHBOX roka 2016, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo špičkových cien.

Lenovo Yoga Book

Lenovo Yoga Book je najtenší a najľahší 2-in-1 na svete a už na prvý pohľad pôsobí nevšedne až luxusne. Jeho štýlové kovové telo je zhotovené zo zliatiny hliníka a horčíka, čo mu dodáva punc exkluzivity pri zachovaní nízkej hmotnosti iba 690 g.

Rozmery 256 x 170 x 9,6 mm z neho robia dokonalý pracovný i multimediálny nástroj na cesty s hrúbkou iba 9,6 mm v najhrubšej a iba niečo cez 4 mm v najužšej časti.

Vďaka špeciálnemu pántu pripomínajúcemu náramkové hodinky je možné ho ľubovoľne polohovať v rozmedzí 360°. To umožňuje zložiť ho presne podľa vašich potrieb. Zložený dotykovou plochou nahor na písanie či skice, obrazovkou nahor na prehliadanie digitálneho obsahu, rozložený do písmena A na pozeranie filmov alebo ako bežný laptop.

No jeho najväčším unikátom, ktorý ho odlišuje od všetkých doterajších zariadení, je 10” dotyková plocha, nahrádzajúca klasickú klávesnicu, ktorá rozoznáva až 2 048 úrovní tlaku.

V okamihu sa zmení na Halo klávesnicu s dotykovou odozvou a zďaleka presahuje štandardný zážitok z písania či rýchlosť bežného tabletu. Navyše sa dokáže naučiť vaše pohyby a aj pri nepresnom dotyku rozoznať, ktorú klávesu ste chceli stlačiť.

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré revolučný hybrid Lenovo Yoga Book prináša, podporiť v kategórii INOVÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2016, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo špičkových cien.

Lenovo Yoga Tab 3 Plus

Ak máte radi filmy a TV programy, potom je Lenovo Yoga Tab 3 Plus práve pre vás. S hmotnosťou 638 gramov a 4 režimami používania povýši tento tablet váš zážitok sledovania na nové a pohlcujúce úrovne pohodlia.

Vďaka krištáľovo čistému 10,1″ displeju s rozlíšením QHD, reproduktorom JBL na úrovni kina, nevyčerpateľnej batérii a certifikovanej ochrane proti ošpliechaniu ho môžete používať úplne všade.

Navyše technológia Lenovo AnyPen rozpozná akýkoľvek vodivý objekt ako pero. Určite to využijete, ak tablet používate na zapisovanie poznámok alebo kreslenie. Nezašpiníte si tak obrazovku prstami.

Yoga Tab 3 Plus je vybavený technológiou Lenovo Media Cast, pomocou ktorej je možné zdieľať multimediálny obsah vďaka dvojpásmovému rozhraniu Wi-Fi. Lenovo Media Cast dokáže používať reproduktory zariadenia Yoga Tab a vysielať hudbu zo smartfónu cez rozhranie Bluetooth.

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré tablet Lenovo Yoga Tab 3 Plus prináša, podporiť v kategórii TABLET ankety NAY TECHBOX roka 2016, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo špičkových cien.

Lenovo Moto Z

Celokovové telo Lenovo Moto Z je vyrobené z leteckého hliníka s použitím vodoodpudivej technológie a má hrúbku iba 5,19 mm. V tak tenkom tele je vtesnaná vysokokapacitná batéria s výdržou 30 hodín. Funkcia Turbopower umožní batériu nabiť na 8 hodín používania už v priebehu 15 minút nabíjania.

O výkon sa stará štvorjadrový procesor Snapdragon 820 s frekvenciou 1,8 GHz, ktorý má k dispozícii operačnú pamäť s veľkosťou 4 GB. Brilantne ostrý 5,5“ Quad HD oceníte nielen pri bežnej práci, ale obzvlášť pri fotení výkonným 13 Mpx fotoaparátom.

To, čím Lenovo Moto Z však vyniká, sú možnosti rozšírenia pomocou príslušenstva Moto Mods, ktoré držia pomocou integrovaných magnetov. Vylepšiť si svoj smartfón môžete JBL Soundboost reproduktorom, externou batériou, projektorom, fotoaparátom Hasselblad s 10x optickým zoomom či rôznymi krytmi.

Poteší aj snímač odtlačkov prstov pod displejom a obzvlášť najnovší USB-C port..

Zdroj | Lenovo

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré smartfón Lenovo Moto Z prináša podporiť v kategórii SMARTFÓN ankety NAY TECHBOX roka 2016, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo špičkových cien.