Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Návrat do magického sveta Rokfortu môžete zažiť už zajtra

Návrat do magického sveta Rokfortu môžete zažiť už zajtra
Zdroj | Warner Bros
Michal Spiegel
Návrat do magického sveta Rokfortu môžete zažiť už zajtra
Zdroj | Warner Bros
Zdroj | Warner Bros

V roku 2001 mal premiéru film Harry Potter a kameň mudrcov. Odvtedy ubehlo už 20 rokov a Warner Bros si pripomína 20. výročie filmu televíznym špeciálom, ktorý si môžete pozrieť už na Nový rok na HBO GO.

Podobne ako tohtoročný špeciál Priateľov, aj Harry Potter ponúkne silnú dávku nostalgie na kultovú filmovú sériu, ktorá vznikla na základe výbornej knižnej predlohy.

Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes a ďalší členovia hereckého obsadenia ôsmich legendárnych filmov sa tak opäť stretnú spoločne na obrazovkách a zaspomínajú si na tie najsilnejšie momenty od castingu až po jednotlivé scény.

Pozrite si

Poprechádzajte sa miestami Harryho Pottera na Google Earth

„Premiéra filmu Harry Potter a Kameň mudrcov bola začiatkom neuveriteľnej cesty a bolo naozaj úžasné sledovať, ako sa tento pozoruhodný svet vyvíjal,“ povedal Tom Ascheim, riaditeľ Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics.

„Program je poctou všetkým, ktorým tento kultúrny fenomén zmenil život – od talentovaných hercov a členov štábu, ktorí do tejto výnimočnej filmovej série dali kus seba, až po vášnivých fanúšikov, ktorí aj po dvadsiatich rokoch udržujú ducha tohto sveta nažive.“

Harry Potter 20 rokov filmovej mágie: Návrat do Rokfortu (Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts) bude mať premiéru 1. januára na HBO GO. Na tejto streamovacej službe zároveň nájdete všetky filmy zo série Harry Potter vrátane novej série z tohto sveta, Fantastické tvory.