Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Našli sme TOP smart hodinky pre každé zápästie

Našli sme TOP smart hodinky pre každé zápästie
Zdroj | Garmin
TECHBOX
Našli sme TOP smart hodinky pre každé zápästie
Zdroj | Garmin
Zdroj | Garmin

Inteligentné hodiny zažívajú čoraz väčšiu popularitu. Prečo? Lebo ponúkajú mnoho funkcií zo smartfónov. Preto nemusíte nosiť mobil stále so sebou, stačí ho mať v dosahu. Vďaka notifikáciám neprídete o žiadnu dôležitú správu, či post na sociálnej sieti. Už ste si vybrali ten najlepší model? Ak nie, čítajte ďalej, určite vás inšpirujeme.

Ako si vybrať?

Najprv si musíte uvedomiť, že samotné smart hodinky nie sú úplne nezávislé zariadenie. Aby fungovali na 100 %, musia byť spárované so smartfónom. Tie, ako vieme, bežia na dvoch hlavných operačných systémoch, Android a iOS (t. j. iPhony). Objavil sa aj tretí systém HarmonyOS, ten nájdete na nových mobiloch od Huawei. Prvým krokom je teda zistiť, na akom systéme beží váš smartfón. Keď vám padnú konkrétne hodinky do oka, v popise si pozriete, či podporujú aj váš smartfón. V prípade Apple Watch je to veľmi jednoduché, hodinky si spárujete len a len s iPhonom.

Zdroj | Samsung

Našťastie, výber je veľmi veľký a tak nie ste obmedzovaní značkou, rozmerom, ani parametrami. Zamyslite sa nad tým, čo od hodiniek očakávate a akú sumu ste za ne ochotní zaplatiť. Porozmýšľajte, či  budete s nimi spávať (kvôli monitoringu spánku). Ak áno, rátajte s častejšou výmenou remienkov.

Určite ste zvedaví, aké hodinky sme pre vás vybrali. Všetky modely sme našli pod jednou strechou, ponúka ich najväčší špecializovaný maloobchodný predajca elektroniky na Slovensku, NAY.

Apple Watch

Viete, ktorá značka sa pýši titulom Najpredávanejšie hodinky na svete? Tušíte správne, sú to hodinky Apple Watch. Ak si odmyslíme, že ich jedinou nevýhodou je ich previazanosť s ekosystémom Apple, ide o naozaj vynikajúce modely, ktoré vám poslúžia dlhé roky. Aby toho nebolo málo, do 26. júna môžete získať na vybrané modely 15 % zľavu.

Zdroj | Apple

Najnovším modelom sú Apple Watch Series 7. Vybrať si môžete z niekoľkých farebných prevedení a z dvoch veľkostí, 41 a 45 mm. Ponúkajú pokročilé funkcie – od tých bežných ako je meranie krokov, rýchlosti, srdcového tepu, cez monitoring spánku až po možnosť merania EKG. Dokážete s nimi platiť v obchodoch, aj keď iPhone zabudnete v aute. Rovnako si tak môžete užiť streamovanie hudby do slúchadiel priamo z hodiniek. Bežná cena 41 mm modelu je 429 €, teraz si ho môžete kúpiť so zľavovým kódom 15 % už za 347,65 €. Väčšia, 45 mm verzia stojí 459 €, teraz je za skvelých 381,65 €.

Zdroj | Apple

Veľmi rozumnou voľbou je model Apple Watch SE. Hodinky si môžete vybrať z dvoch veľkostí, 40 a 44 mm, sú v niekoľkých farebných variantách určené tak pre dámu, ako i pána. Ponúkajú prakticky to isté, čo najnovšia rada, sú však výrazne lacnejšie. Apple Watch SE GPS 40 mm zlatý hliník môžu byť vaše už za 237,15 €, 44 mm verzia vás teraz vyjde na 254,15 €.

Viete, že…

s NAY Extra kartou ušetríte minimálne 2 % z ceny? Tie si môžete uplatniť v ďalšom nákupe. Na vašom účte v NAY Extra klube sa tiež zaznamenávajú všetky nákupy, takže pri reklamácii nemusíte hľadať papierový doklad.

Garmin Watch

Legendárnou značkou, ktorá už roky potvrdzuje svoju dobrú povesť je Garmin. Svoje meno si urobil dávno pred príchodom inteligentných hodiniek už v navigáciách. Dnes táto americká spoločnosť ponúka široký výber, či uprednostňujete športové outdoorové hodinky, alebo vám vyhovuje niečo jemnejšie, elegantnejšie a štýlovejšie. Garmin vás proste nikdy nesklame.

Zdroj | Garmin

Garmin fenix 7 môžeme smelo označiť ako top model. Vybrať si viete z niekoľkých verzií. Garmin fenix 7 Sapphire Solar je nabitý funkciami a vďaka solárnemu nabíjaniu neuveriteľnou až 22-dňovou výdržou na jedno nabitie. Hodinky majú 1,3“ dotykový displej s rozlíšením 260 x 260 px, ktorý chráni tvrdené sklo Sapphire Glass vybavené solárnym nabíjaním.

Okrem dotykového displeja dokážete Garmin fenix 7 Sapphire Solar ovládať pomocou bočných tlačidiel. Samotné hodinky sú vyrobené z polyméru spevneného uhlíkovými vláknami, zadný kryt je kovový, čo zaručí, že sú hodinky odolné a potešia vás dlhou životnosťou. Tento top model môže byť váš za 899 €.

Ak predpokladáte, že solárne nabíjanie nevyužijete, možno vám bude stačiť základný model Garmin fenix 7 Silver/Graphite Band. Ten si viete kúpiť za 699 €. Tak čo, vybrali ste si niektoré Garmin hodinky?

Zdroj | Garmin

Mimoriadne obľúbená je séria Garmin Instinct. Model Garmin Instinct Solar sunburst je teraz vo výhodnej cene 319 € (z pôvodných 349 €), nás zaujal neprehliadnuteľný model Garmin Instinct Solar red.

Pravdaže, v ponuke je oveľa viac modelov, pozrite si čo ponúkajú modely série fenix 6, fenix 5, vivoactive, vivomove, Venu či Forerunner.

Samsung Galaxy Watch

V našom výbere nesmie chýbať ďalšia, na Slovensku mimoriadne obľúbená značka Samsung. Tá, ako iste viete, minulý rok „rozbila bank“ mimoriadne vydarenou sériou Galaxy Watch4.

Samsung Galaxy Watch4 si môžete vybrať z viacerých verzií. Menšie majú 40 mm, model Samsung Galaxy Watch4 40 mm rose-gold vás vyjde na 269 €. Väčší model má 44 mm a cenu 299 €. Elegantné a nezameniteľné sú Galaxy Watch4 Classic 46 mm a práve tie vám odporúčame ako top model značky Samsung. Vybrať si však môžete aj z Galaxy Watch3, či Galaxy Watch Active2.

Zdroj | Samsung

Vybrali ste si? Veríme, že sme vás inšpirovali. Pripomíname, že Zľavový supertýždeň prebieha od 20. 6. do 26. 6. 2022. Všetky tipy v článku sme pripravili v spolupráci s partnerom NAY. Tieto, ale aj iné tech zariadenia si môžete pozrieť naživo v predajniach, pohodlne objednať cez appku, ale i v e-shope s vyzdvihnutím na predajni, či s doručením priamo priamo k vám domov.

Článok sme pripravili v spolupráci s NAY.

Zdroj