Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Našli sme najlacnejšiu 512 GB microSDXC kartu na našom trhu! Od SanDisku

Našli sme najlacnejšiu 512 GB microSDXC kartu na našom trhu! Od SanDisku
Zdroj | SanDisk
Števo Porubský
Našli sme najlacnejšiu 512 GB microSDXC kartu na našom trhu! Od SanDisku
Zdroj | SanDisk
Zdroj | SanDisk

Určite ste to už niekedy riešili – nedostatok miesta v smartfóne. 128 GB či aj 256 GB interná pamäť v prípade nainštalovania najrôznejších aplikácií, nehovoriac o moderných hrách, a zrazu z nej takmer nič neostane. Riešením, ak to ponúka samotný smartfón, je pamäťová karta. Teraz sme jednu našli, rovno 512 GB za čosi vyše 56 €.

TECH DEALS je pravidelný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pozrite si

SD karty a ich pomenovania – aj ten chaos má svoju logiku

Obsah pokračuje pod reklamou

Aby som bol presný, SanDisk microSDXC Ultra 512 GB je aktuálne najlacnejšia microSDXC karta na našom trhu od renomovaného výrobcu s kapacitou 512 GB! Cena karty po zľave je len 56,59 €. Bežne túto kartu kúpite na Slovensku za cca 75-85 €. Pôvodne pritom stála 129 €. Zľava je to tak veľmi slušná.

Zdroj | SanDisk

Karta nie je absolútny rýchlik čo sa zápisu a čítania týka, no je patrí medzi tie lepšie. Patrí do kategórie SDXC UHS-I, Class 10 a A1. Komu to nič nehovorí, možno padne vhod aj informácia o tom, že karta dokáže čítať a zapisovať dáta rýchlosťou do 100 MB/s, teda 800 Mbit/s. V balení karty je aj adaptér, takže ak máte čítačku pamäťových kariet, môžete dáta medzi smartfónom a počítačom presúvať aj bez kábla či bezdrôtovo.

Mimochodom, karta má 10-ročnú záruku od výrobcu. Samozrejme, s kartou môžete využívať aj appku SanDisk Memory Zone na zálohovanie pamäte smartfónov a tabletov s Androidom.

Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

Vybrať si ale môžete aj menšie karty, napríklad s kapacitou 256 GB za necelých 26 €:

Alebo s cenou necelých 150 € si môžete vybrať aj 1 TB microSDXC kartu, ktorá je taktiež za aktuálne najlepšiu cenu na trhu:

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

Ako si znásobiť pamäť v smartfóne? MicroSDXC kartou to ide najjednoduchšie

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.