Najväčšia digitálna charita je tu, predaj NFT Majka Spirita začína už dnes!

ZDROJ | Majk Spirit/WEXO

Majk Spirit a autori kryptomenovej platformy WEXO spúšťajú už dnes večer predaj unikátneho NFT s charitatívnym motívom. Nenechajte si ujsť najväčší projekt digitálnej charity a podporte kúpou prvého NFT Majka Spirita Asociáciu pomoci postihnutým APPA v Piešťanoch.

Umenie sa neustále posúva vpred, rovnako ako technológie. Pretnutie týchto dvoch zdanlivo odlišných, no paralelne sa vyvíjajúcich svetov, so sebou prináša unikátne projekty s celosvetovým významom. Taká je aj najnovšia spolupráca slovenského rapera Majka spirita s autormi kryptomenovej platformy WEXO.

Čo je to NFT? V skratke môžeme povedať, že ide o unikátnu, nezameniteľnú jednotku údajov, ktorej existencia a vlastníctvo určitým človekom je zapísaná v tzv. digitálnej knihe. Touto jednotkou údajov môže byť čokoľvek – fotografia, zvuk alebo video, teda prakticky akýkoľvek digitálny súbor. Digitálnou knihou je zas technológia blockchain, na ktorej sú postavené aj kryptomeny.

Prvým NFT Majka Spirita je jeho grafické znázornenie, ktoré bude vydané v celkovom počte 5 000 kusov. Prvé tri kusy z tohto počtu sú vyhotovené v špeciálnej diamantovej, zlatej a striebornej grafickej úprave. Ako sme spomínali vyššie, každé NFT je unikátne a tak v prípade týchto troch špeciálnych verzií môžete byť práve vy jediným človekom na svete, kto vlastní ich jediný kus.

ZDROJ | Majk Spirit/WEXO

Rovnako unikátny je samozrejme aj každý zo zvyšných 4 997 kusov NFT, ktoré si budete môcť zakúpiť už dnes večer prostredníctvom webovej stránky nft.wexopay.com. Každé NFT z klasickej série bude v predaji za 50 € a zakúpiť si ho môžete môcť pomocou platobnej karty alebo Bitcoinu.

Spolu s predajom klasickej verzie WEXO dnes večer o 20.00 hod. spúšťa aj aukciu prvého z troch limitovaných NFT, konkrétne verziu DIAMOND. Pokiaľ si brúsite zuby na zlatú verziu, jej aukcia bude spustená v rovnaký čas už 17. októbra 2021 a aukcia striebornej verzie následne 21. októbra 2021.

Po zakúpení prvého NFT Majka Spirita si svoje dielo budete môcť obzrieť v galérii vášho účtu na platforme WEXO a jeho vlastníctvo si overiť na záznamoch blockchainu Cardano, kde sa zapisuje každá transakcia.

Ako sme spomínali v úvode tohto článku, kúpou prvého NFT Majka Spirita môžete podporiť dobrú vec. Sto percent zisku z predaja NFT bude totiž venovaných Asociácii pomoci postihnutým APPA. Piešťanské odborné pracovisko, ktoré sa stará o telesne postihnutých ľudí, bude môcť tieto prostriedky použiť na pomoc pacientom a ich rodinám žiť kvalitnejší a radostnejší život.

Cieľom najväčšej digitálnej charity je touto formou vyzbierať 250 000 eur, ktoré budú môcť rodiny s telesne znevýhodneným dieťaťom alebo dospelým použiť na financovanie bezbariérovej rekonštrukcie bytu či domu, pravidelné rehabilitačné pobyty a špeciálne terapie, ako aj nákup zdravotných pomôcok.

Pripojte sa k najväčšej digitálnej charite už dnes večer aj vy, podporte dobrú vec a staňte sa novým majiteľom unikátneho slovenského NFT Majka Spirita v klasickej, diamantovej, zlatej alebo striebornej verzii. Dodatočné informácie, ako aj samotný predaj a digitálnu aukciu nájdete už dnes večer na nft.wexopay.com.

ZdrojWEXO

Komentáre k článku