Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Najšikovnejší z vás môžu cez víkend vyhrať parádne Samsung ceny

Najšikovnejší z vás môžu cez víkend vyhrať parádne Samsung ceny
Zdroj | Samsung
TECHBOX
Najšikovnejší z vás môžu cez víkend vyhrať parádne Samsung ceny
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Ste doma? Tak sa pripojte už dnes večer a vyhrajte zaujímavé ceny. Byť V dobrej spoločnosti sa teraz oplatí. Sledujte už dnes kvíz so Sajfom, kde vyspovedá známeho Borisa Holečku.

Súčasná situácia asi nikoho neteší a chvíle doma sa snažíme vyplniť najrôznejšími aktivitami. S jednou netradičnou prišiel aj Samsung a spríjemňuje vám každý štvrtok večer. Pripojte sa už dnes aj vy a ocitnite sa V dobrej spoločnosti. Nielenže sa dozviete niečo nové, ale možno si odnesiete nejakú zaujímavú cenu.

Nový internetový projekt Samsungu a Sajfu prichádza s názvom „V dobrej spoločnosti“. Ide o netradičný internetový kvíz so zameraním na jednu oblasť, ktorého hosťom je známa osobnosť. Prvý kvíz sa niesol v duchu filmov a hosťom bol herec Marek Fašiang. V priebehu ďalších 4 týždňov vás čakajú ďalší známi hostia a samozrejme Sajfa, s ktorými strávite zábavný večer, preveríte si svoje znalosti z rôznych oblastí a zároveň zabojujete o novinky od Samsungu.

Zdroj | Samsung

V každom z kvízov odznie balík otázok, pomedzi ktoré Sajfa svojho hosťa vyspovedá. Tento týždeň môžete vyhrať ďalšie hodnotné ceny v kvíze s otázkami zameranými na oblasť popkultúry. Pre najšikovnejších z vás sú pripravené novinky: slúchadlá Galaxy Buds+, hodinky Galaxy Watch Active 2 ale aj najnovší smartfón Samsung Galaxy Note10+, rovnaký ako používa náš šéfredaktor Roman Calík. Pripojíte sa?

Nezabudnite, že kvíz so Sajfom a Borisom Holečkom začína už dnes, t.j. štvrtok 30.4.2020 o 19.00 hod. Zaregistrujte sa už teraz.

Súťažiť môžu síce všetci, ale len prví  najrýchlejšie zaregistrovaní môžu získať atraktívne prekvapenie, ktoré využijú už počas najbližšieho Samsung víkendu. Preto neváhajte a zaregistrujte sa hneď v nedeľu do ďalšieho kvízu na stránke www.vdobrejspolocnosti.sk.

Zdroj | Samsung

V prípade, že sa chcete dostať k iným výhodným ponukám, sledujte akciu Samsung víkend. Tá prebieha aj počas mája, vždy od piatku do nedele. Aktuálnu ponuku nájdete na stránke Samsung víkend.

Článok bol pripravený v spolupráci so Samsung Electronics.