Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ hovorí aj o tom, aký má Fabia infotainment

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ hovorí aj o tom, aký má Fabia infotainment
Richard Pliešovský
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ hovorí aj o tom, aký má Fabia infotainment

Dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 18. epizóde pre vás vybrali len to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Zdroj | Twentieth Century Fox

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 17. týždni 2022 sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Viete, aký je rozdiel medzi fotovoltikou a solárnymi kolektormi? Vlajkový POCO F4 GT prichádza na Slovensko, jeho cena je obrovským prekvapením! Nová Fabia vyzerá a jazdí skvele. Aký má najlacnejšia Škoda infotainment? Veľké zlyhanie najväčších tech spoločností! Hekerom dáta odovzdali samé.

Pozrite si

Amazfit GTR 3 posielajú konkurenciu na hanbu, zvládajú skoro všetko za tretinu!

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX. Teší nás vaša dôvera.