Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Na dobrý zvuk sa oplatí počkať - Sony WF-1000XM3 teraz so zľavou viac ako 100 €

Na dobrý zvuk sa oplatí počkať - Sony WF-1000XM3 teraz so zľavou viac ako 100 €
Zdroj | Sony
Stanislav Vinc
Na dobrý zvuk sa oplatí počkať - Sony WF-1000XM3 teraz so zľavou viac ako 100 €
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

V rámci našej špeciálnej rubriky TECH DEALS pre vás vyberáme tipy na produkty, ktoré si môžete aktuálne zakúpiť so zaujímavými zľavami. Najnovšie nám „cvrnkli do nosa“ špčkové slúchadlá Sony WF-1000XM3 s aktívnym potláčaním hluku a výdržou batérie až 32 hodín na jedno nabitie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Bezdrôtových slúchadiel je na trhu ako húb v lese po daždi. Ktoré si teda vybrať? Pokiaľ patríte medzi náročnejších poslucháčov a okrem kvalitného ozvučenia si potrpíte aj na praktické doplnkové funkcie, výber sa vám o niečo zjednoduší. Takzvaných top-end modelov je na trhu iba zopár.

Zdroj | Sony

Sony WF-1000XM3 rozhodne patria medzi ne. Vďaka dvojici 6-mm reproduktorom so zliatinovým magnetom a podporou korekov A2PD, AVRCP, HFP, HSP a formátom SBC a AAC, si prostredníctvom pripojenia Bluetooth 5.0 budete môcť ich podaní užiť špičkový zvuk po dobu 6 hodín na jedno nabitie a ďalších 24 hodín po ich vložení do cestovného nabíjacieho puzdra.

Zdroj | Sony

Túto parádnu výdrž ponúkajú slúchadlá Sony WF-1000XM3 pri používaní aktívneho potláčania okolitého hluku (ANC), vďaka ktorému vás pri počúvaní hudby, podcastov alebo sledovaní filmov a seriálov nebude rušiť žiaden ruch z okolia. Ak sa rozhodnete ANC vypnúť, na jedno nabitie vám slúchadlá vydržia až 8 hodín, pričom sa v nabíjacom puzdre zvládnu nabiť doplna ešte 3-krát.

Sony WF-1000XM3 pôvodne zamierili do predaja pred dvoma rokmi s cenou 249,00 €. Aj napriek tomu, že po dvoch rokoch na svojich prémiových špecifikáciách v podstate nič nestratili, dnes si ich môžete kúpiť už od 144,99 €. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.