Moshi sa pochválil so zaujímavými doplnkami

ZDROJ | Moshi

Moshi na veľtrhu v Los Angeles ukázal niekoľko zaujímavých noviniek. Všetky patria do kategórie Made for Google, čo znamená, že spĺňajú štandard programu, ktorý zaručuje, že výrobky budú bez problémov fungovať so zariadeniami Google. Napríklad Pixel alebo Google Home.

Medzi nové produkty patria bezdrôtové nabíjačky, netradičná powerbanka a USB-C/HDMI adaptér.

IonGo 5K Duo

ZDROJ | Moshi

Zaujímavo riešená powerbanka má USB-C aj Lightning káble, ktoré sú zabudované do zariadenia. Je navrhnutá tak, aby si udržala kapacitu 80 % po 500 nabíjacích cykloch, kapacitu však firma nespresnila.

ZDROJ | Moshi

IonGo 5K Duo sa začne predávať na jar za 70 dolárov.

Lounge Q

ZDROJ | Moshi

Elegantná 9-wattová nabíjačka s podporou štandardu Qi je určená hlavne pre smartfóny značky Samsung. Predávať sa začne od apríla tohto roku za 45 dolárov.

SnapTo

ZDROJ | Moshi

Aj táto bezdrôtová nabíjačka funguje na štandarde Qi. Ja nevrhnutá tak, aby sa mohla pripevniť na stenu pomocou dlhšieho kábla. Ten umožňuje pohodlne používať smartfón aj počas nabíjania.

ZDROJ | Moshi

Keď sa nabíjačka nevyužíva, SnapTo sa zasunie na držiak a vďaka tomu používateľom neprekáža. Smartfón sa k nabíjačke pripája magneticky. Nabíjačka funguje aj v automobiloch a podporuje 10-wattové nabíjanie. Cena začína na 49 dolároch.

USB-C/HDMI adaptér

ZDROJ | Moshi

USB-C/HDMI adaptér podporuje 4K HDR výstup a zároveň podporuje 60-wattové USB-C napájanie pre smartfóny s OS Android, Chromebook, dokonca aj so Samsung DeX. Predávať sa začne v apríli za 45 dolárov.

Všetky vymenované noviny sú podporené 10-ročnou zárukou Moshi, ktorá sa globálne poskytuje všetkým používateľom po zaregistrovaní produktu. Marketingový riaditeľ Moshi Spencer Pangborn vysvetľuje: „Bohužiaľ žijeme v čase lacných a rýchlych výrobkov. Výroba a spotreba má veľký vplyv na životné prostredie. Snažíme sa prispieť svojou prácou tak, že vyrábame výrobky s dlhou životnosťou, ktoré vyrovnávajú dopyt po produktoch na jedno použitie.“

ZdrojMoshi

Komentáre k článku