Monitor Philips 328E1CA má 4K UHD rozlíšenie a zakrivený displej

ZDROJ | Philips

Spoločnosť MMD rozšírila svoju ponuku monitorov o nové a elegantné modely, ktoré sú určené do kancelárií aj domácností. My sme sa pozreli na jeho top model.

Philips 328E1CA ponúka 31,5-palcovú obrazovku so 4K UHD rozlíšením (3 840 x 2 160 pixlov pri 60 Hz) so 4 ms odozvou a hustotou zobrazenia 140 PPI.

Displej je typ VA LCD s W-LED systémom podsvietenia. Je podporený technológiou UltraClear. Vďaka tomu dostanú používatelia perfektné a detailne zobrazenie aj v náročných 3D grafikách či CAD programoch. Displej má tenký panel, hrubý len 8,9 mm na jeho vnútornej strane a hlboké zakrivenie 1500R, ktoré maximalizuje zážitok zo sledovania.

ZDROJ | Philips

Do elegantného stojanu sa zmestia všetky prepojovanie káble, vďaka čomu je pracovná plocha bez rušivých prvkov. Stojan umožňuje nakláňanie monitoru v rozsahu – 5 až 20°.

ZDROJ | Philips

V monitore nájdeme technológiu Ultra Wide-Color zabezpečujúcu širšie spektrum farieb a reálnejšie vykresľovanie. Technológia SmartContrast sa stará o zobrazenie hlbokej čiernej farby.

Zakrivená obrazovka poskytuje príjemný, no jemný ponorný efekt, ktorý sa zameriava na používateľa umiestneného v strede stola.

Adaptive Sync/AMD FreeSync uľahčuje hranie hier, pomáha jej novinka SmartImage, herný mód s rýchlym prístupom do menu monitora špeciálne navrhnutý pre zlepšenie herného zážitku.

ZDROJ | Philips

Technológia LowBlue znižuje objem škodlivého modrého svetla, Flicker-Free odstraňuje nepríjemné blikanie podsvietenia.

Vstavané reproduktory majú výkon 2 x 3 W, o pripojenie sa starajú porty HDMI a DisplayPort.

ZDROJ | Philips

Monitor je dostupný už aj na Slovensku, jeho doporučená cena je 469 eur.

Séria Philips E1 obsahuje celkom osem monitorov, okrem popisovaného top modelu nájdeme v ponuke aj monitory so slabším rozlíšením. Philips ich vyrába bez použitia škodlivých a nebezpečných substancií, ako je napríklad olovo a ortuť. Monitory zodpovedajú RoHS normám a sú zabalené v 100 % recyklovateľnom obale.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku