Moment má pre iPhone X dobíjací obal aj nové šošovky

ZDROJ | Moment

iPhone X síce prišiel na trh len 5. novembra, už teraz však mnoho výrobcov ponúka rôzne príslušenstvo. Výnimkou nie je ani Moment s jeho obalmi a šošovkami.

https://youtu.be/NcFkAiTPKAc

Fotoaparáty v smartfónoch si za posledné roky prešli obrovskou cestou a dnes sa práve na smartfónoch urobí najviac fotiek. Sú malé, majú mnoho využití a fotografie väčšine ľudí stačia. Stále sa síce nemôžu porovnávať so zrkadlovkami, no práve príslušenstvo ako prídavné šošovky ho môže ešte o niečo zlepšiť. A práve o to sa chce pokúsiť aj Moment.

Ten prináša hneď dva obaly na iPhone X. Jeden z nich má ochrannú funkciu, druhý smartfón zároveň aj dobíja. Spoločnosť tvrdí o doplnenie batérie na 90%. Druhá funkcia krytov bude zaujímať skôr fotografov.

ZDROJ | Moment

Oba totiž podporujú šróbovateľné šošovky. Výrobca má takýchto obalov v talóne už niekoľko, a teda núdza o šošovky nebude. V portfóliu nájdeme širokouhlý, ale aj telefoto objektív. Okrem toho Moment ponúka aj rybie oko, ktoré má umožniť najširší možný záber na telefóne. Pre milovníkov makro fotografií spoločnosť tiež myslela.

https://youtu.be/TpiPVcHi1No

Obal s názvom Photo Case sa začne predávať 5. decembra v dvoch farbách, čiernej a drevenej úprave. Cena 30 dolárov síce znie dobre, no ceny objektívov sa pohybujú na úrovni 90 až 100 dolárov za kus. Kryt Battery Photo Case s podporou nabíjania sa zatiaľ nepredáva a nie je ani jasné, kedy sa tak stane. Jeho cena stanovená nebola, no môžeme očakávať, že sa zastaví na sume 100 dolárov.

Ak svoj smartfón často využívate, môže ísť o dobrý darček na vianoce. Mnohí sa však zhodujú na tom, že ide o drahú hračku, na ktorú po niekoľkých použitiach zabudnete, takže kúpu dobre zvážte.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMoment

Komentáre k článku