Reklama

Mivvy dual mini: lacný drobec pre dve SIM karty

Imrich Maťo

Český producent mobilných telefónov, spoločnosť mivvy, pripravila pre nadšencov dvojsimkartových mobilov ďalší prírastok, mivvy dual mini. Zaujme nielen podporou dvoch aktívnych SIM kariet, ale najmä cenou.

mivvy dual mini

Mobilný telefón mivvy dual mini patrí s rozmermi 103 x 42 x 15 mm a hmotnosťou 73 g k najmenším a najľahším mobilom klasickej konštrukcie. Výrobca si však za prioritu pri tomto modeli stanovil vyprodukovať zariadenie s čo najnižšou predajnou cenou. A to sa mu aj podarilo. Doporučená maloobchodná cena mobilu mivvy dual mini bola stanovená na 1 499 Kč, čo je približne 58,00 €. Tým sa dual mini stáva momentálne najlacnejším dual SIM mobilným telefónom.

mivvy dual mini

Napriek nízkej cene mivvy dual mini ponúka väčšinu štandardu ostatných modelov značky. Mobil pracuje v sieťach GSM 900 a 1 800 MHz s podporou GPRS triedy 10. Jeho 1,77” LCD displej zobrazuje 160 x 128 bodov, telefónny zoznam pojme 300 viacpoložkových kontaktov, podporuje vyzváňacie profily, MP3 zvonenia i vibrácie a umožňuje nastavenie odlišného vyzváňania pre každú SIM kartu. Na spríjemnenie voľných chvíľ využijete MP3 prehrávač alebo FM rádio a komunikovať môžete prostredníctvom SMS ale aj MMS správ.

mivvy dual mini

S mivvy dual mini neprídete ani o žiadnu udalosť, prítomný je kalendár, úlohy, ale aj opakovaný budík. Z ďalších funkcií ponúka wapový prehliadač, kalkulačku, čítačku eBooks, skladateľa melódií, ale aj dve hry a funkciu baterky. Podpora microSD pamäťových kariet vám umožní rozšírenie úložného priestoru pre súbory, 850 mAh batéria poskytne mobilu energiu počas 120 hodín v pohotovosti, respektíve na 3 až 4 hodiny hovoru. Mobilný telefón mivvy dual mini bude dostupný v troch farebných prevedeniach, čierny, modro-čierny a červeno-čierny.

mivvy dual mini

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.