Misfit Ray sa ani nepodobá na fitness náramok

ZDROJ | Misfit

Spoločnosť Misfit je známa svojimi fitness náramkami a iným príslušenstvom pre sledovanie dennej a nočnej aktivity. Tento rok však počas výstavy CES 2016 predstavila produkt, ktorý sa na fitness náramok ani neponáša. Misfit Ray je totiž skôr módnym doplnkom.

https://youtu.be/8nzEFibiWbQ

Misfit Ray však klame telom. Aj keď si na prvý pohľad môžete myslieť, že sa jedná o módny doplnok, ktorý nemá žiadnu funkciu, Ray je v skutočnosti poriadne vybaveným náramkom, ktorý vám povie všetky údaje o tom, čo ste počas dňa robili aj o tom, ako ste sa vyspali.

Misfit Ray 07
ZDROJ | Misfit

Pozrite siMisfit Speedo Shine je náramok ako stvorený pre plavcov

Nechýba totiž sledovanie počtu krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalórií, ale aj spánku. O meranie údajov sa stará akceleremeter. Okrem neho však náramok obsahuje aj vibračný motorček pre informovanie o notifikáciách a LED diódu.

Samotný náramok Misfit Ray je tvorený malým valčekom s priemerom 12 milimetrov a dĺžkou 38 milimetrov, ku ktorému môžete veľmi jednoducho pripojiť náramok podľa svojej potreby. Ray môžete okrem ruky nosiť aj na krku ako prívesok.

Misfit Ray je vodotesný do 50 metrov a na jednu batériu vydrží šesť mesiacov. Používa totiž štandardné gombíkové batérie, aké nájdete vo väčšine hodiniek. Samozrejme pre zobrazenie nameraných údajov budete potrebovať aplikáciu Misftit Link.

Misfit Ray 09
ZDROJ | Misfit

Náramok Misfit Ray je dostupný v čiernej a rose gold verzii a jeho cena je 99 USD. Do predaja sa má dostať v priebehu jari, pričom si ho môžete predobjednať na stránkach spoločnosti Misfit.

ZdrojMisfit

Komentáre k článku