Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Milan Gejdoš - S programátormi zachraňuje životy po celom svete! | TECHTALKS

Milan Gejdoš - S programátormi zachraňuje životy po celom svete! | TECHTALKS
TECHBOX
Milan Gejdoš - S programátormi zachraňuje životy po celom svete! | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát so zaujímavým hosťom, Milanom Gejdošom zo Siemens Healthineers Slovensko, ktorý vám prezradí, ako jeho tím zachraňuje životy po celom svete a ako sa môžete pridať aj vy.

Milan Gejdoš hovorí, že pracovať v Siemens Healthineers Slovensko je ako pracovať v Silicon Valley. Kódovanie hier či programovanie eshopov však vymeníte za softvéry s globálnym dopadom pod hlavičkou Siemens Healthineers Slovensko, ktoré nie len zlepšujú kvalitu zdravotnej starostlivosti, urýchľujú diagnostiku či zachraňujú životy, ale navyše šetria nemocniciam a zdravotníctvu nemalé peniaze.

Ak sa chcete podrobnejšie dozvedieť, čo je Siemens Healthineers Slovensko, určite si pozrite naše video. Gro biznisu spoločnosti sú medicínské prístroje od CT-čiek, röntgenov, sonografov až po MRI prístroje. Významnú mieru tvoria aj diagnostické prístroje vrátane špeciálnej diagnostiky Point-of-Care Diagnostics, kedy doslova laboratórium prichádza k vám.

Pozrite si

Dream job pre programátorov: Necestujte, Silicon Valley máme aj na Slovensku

Slováci tvoria pri tvorbe riešení významnú úlohu, práve na Slovensku sú totiž IT špecialisti, developeri a programátori či aplikační špecialisti, vďaka ktorým celý tím ľudí doslova zachraňuje životy po celom svete.

Ak by ste chceli pre Siemens Healthineers Slovensko pracovať, potešíme vás. Aktuálne chcú obsadiť hneď niekoľko pozícií developerov s jazykmi C# a JAVA, ktorí budú pracovať na automatizácii unikátnych softvérov a ich nasadení do ďalších kútov sveta. Milan Gejdoš práve tímu Syngo VirtualCockpit šéfuje, môžete sa však stať aj súčasťou tímu SRSNG (Smart Remote Services Next Generation).

Aby ste si vedeli predstaviť dosah Siemens Healthineers Slovensko, tak každú hodinu s riešeniami alebo produktami spoločnosti prichádza do styku 200 000 ľudí. To je celkovo denne približne 5 miliónov ľudí.

Ovládate jazyky ako C# či JAVA a chcete sa stať súčasťou vývoja týchto svetových projektov?. Odmenou vám bude nielen práca v stabilnej firme, no aj skvelý pocit, že sa podieľate na záchrane ľudských životov, hoci nenosíte biely plášť. Aktuálnu ponuku pracovných pozícií nájdete na jobs.siemens.com.

Pozrite si však určite aj náš diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom a hosťom Milanom Gejdošom, kde sa o práci v Siemens Healthineers Slovensko dozviete množstvo zaujímavostí.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Milanom Gejdošom zo spoločnosti Siemens Healthineers nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Rozhovor sme pripravili v spolupráci s partnerom Siemens Healthineers.