Xbox Wireless Headset – dokonalý darček pre skalných fanúšikov Xboxu?

ZDROJ | Microsoft

Ak máte, alebo zvažujete na kúpou hernej konzoly Xbox Series X, alebo Series S, môžete začať uvažovať nad objednávkou ďalšej novinky od Microsoftu – herných slúchadiel Xbox Wireless Headset. Majú byť ideálne práve k obľúbeným herným konzolám.

ZDROJ | Microsoft

Xbox Wireless Headset majú výsuvný mikrofón s automatickým stlmením zvuku, ktorý vylepší zrozumiteľnosť počas četovania. Podporujú priestorový zvuk štandardov Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone: X. Okrem toho, že sa od nich očakáva perfektná spolupráca s hernou konzolou Xbox, headset si spárujete aj s počítačmi a mobilnými zariadeniami.

Microsoft tvrdí, že headset bezproblémovo presuniete z konzoly Xbox (Series X alebo Series S) do zariadenia so systémom Windows 10 bez odpájania a opätovného pripojenia. Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 4.2. Ak máte headset spárovaný so smartfónom, budete môcť pohodlne prijať hovor a potom pokračovať v hraní.

herný headset
ZDROJ | Microsoft

Slúchadlá kombinujú moderný dizajn a kvalitné materiály, čo sa podpísalo na veľkom pohodlí aj počas dlhých herných sérií. Headset je vybavený odolným rámom s vnútornou kovovou čelenkou a plne nastaviteľným mikrofónom, ktorý sa pri nepoužívaní zastrčí a nezavadzia. Otočné náušníky ponúkajú intuitívny spôsob regulovania hlasitosti a vyváženia zvuku medzi hrami a chatmi jednoduchým otočením.

Pomocou aplikácie Xbox Accessories si viete vyladiť ďalšie nastavenia, zosilniť basové tóny, upraviť ekvalizér, konfigurovať funkciu automatického stíšenia zvuku, či zmeniť jas LED diód.

ZDROJ | Microsoft

Headset má 312 g, batéria by mala vydržať 15 hodín na jedno nabitie. Poteší rýchlonabíjanie, ktoré za 30 minút zabezpečí 4 hodiny prehrávania. Nabíja sa pomocou (priloženého) USB-C kábla.

Pozrite siMicosoft Xbox Series X a Sony PlayStation 5 – tvárou v tvár

Xbox Wireless Headset prídu na trh na budúci mesiac za prijateľných 99,99 eur. Momentálne si ich môžete predobjednať s termínom dodania od 16. marca 2021.

Pozrite si aktuálne ceny v slovenských e-shopoch, denne aktualizované:

 

ZdrojMicrosoft

Komentáre k článku