Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Michal Pikus - Naše ThinkPady používajú aj astronauti vo vesmíre | TECHTALKS

Michal Pikus - Naše ThinkPady používajú aj astronauti vo vesmíre | TECHTALKS
TECHBOX
Michal Pikus - Naše ThinkPady používajú aj astronauti vo vesmíre | TECHTALKS

Michal Pikus je produktový manažér ThinkPad spoločnosti Lenovo, s ktorým sme sa rozprávali o minulosti, prítomnosti ale aj budúcnosti tejto legendárnej značky.

Na svete je len málo značiek, ktoré tak rezonujú v ušiach používateľov tak, ako práve Lenovo ThinkPad. Dnes už ikonické notebooky, ktorá majú za sebou viac ako 30 rokov a 200 miliónov predaných kusov.

Obsah pokračuje pod reklamou

Tieto zariadenia sa preslávili najmä vďaka svojmu použitiu v biznise, nakoľko väčšina veľkých spoločností ich používa ako primárne pracovné nástroje. Pochvaľujú si najmä ich výkon, odolnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť, v ktorej sú ThinkPady už etalónom.

Kedy to však celé začalo a kto stál pri zrode značky? Aké boli najväčšie míľniky značky počas rokov? Prečo poslala NASA do vesmíru práve notebooky Thinkpad? Ktorý ThinkPad má svoje miesto v múzeu dizajnu v NYC?

Na 30. výročie si spoločnosť navyše pripravila špeciálnu edíciu modelu X1 Carbon, ktorá je limitovaná na 5 000 kusov. Práve túto verziu uvidíte aj vo videu a dozviete sa tiež, čím sa líši od klasického ThinkPadu X1 Carbon. Rozprávali sme sa tiež o radách ThinkPad, ktoré sú na Slovensku dostupné, o tom koľko stojí najlacnejší a najdrahší ThinkPad a tiež o službách, ktoré dostanete pri kúpe tohto ikonického stroja.

Pre koho je určený úplne nový ThinkPad generácie Z? Koľko kusov ohybného modelu ThinkPad X1 Fold sa doteraz na Slovensku predalo? Aká bude budúcnosť ThinkPadu a skutočne sa dočkáme aj ThinkPad smartfónu?

Toto všetko a ešte viac sa dozviete v novej časti TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Michalom Pikusom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Michalom Pikusom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Užívaj si výhodné dáta, volania a správy v 4G sieti s pokrytím viac ako 97 % obyvateľov Slovenska. Bez poznámok pod čiarou, bez papierovačiek, bez omáčok. To je Radosť.