Michael Kors predstavuje nové inteligentné hodinky Access Sofie 2.0

ZDROJ | Michael Kors

Aj americká módna značka Michael Kors sa zúčastnila na minulotýždňovom CESe, kde predstavila novú generáciu smartwatch Access Sofie 2.0. Ich dizajn osloví predovšetkým nežné pohlavie.

Hodinky sa dočkali niekoľkých zlepšení, okrem dizajnových, aj tých, ktoré sa ukrývajú pod elegantným ciferníkom.

Dizajn Access Sofie 2.0 vychádza z pôvodného modelu. Namiesto jedného mechanického tlačidla má teraz hneď tri. Hodinky sú o niečo menšie, zmenšila sa aj šírka remienka. Na výber budú v rôznych povrchových úpravách, z nehrdzavejúcej ocele, strieborno-tónovanej ocele, zo žltého a ružového zlata.

ZDROJ | Michael Kors

Rozšírili sa aj funkcie hodiniek. Pribudol GPS modul, meranie tepovej frekvencie, vďaka NFC čipu sa s nimi dá platiť v obchodoch. Hodinky tiež podporujú službu Google Assistant.

Pôvodný model mal ochranu IP67, nový model má až do 3 ATM, čo znamená, že ich majitelia v nich môžu aj plávať. Odpoveď na otázku či pôjdu do vody s takýmito elegantnými hodinkami necháme na nich.

Pozrite siMichael Kors Access: nová edícia inteligentných hodiniek

Access Sofie 2.0 poháňa operačný systém Wear OS a sú kompatibilné so zariadeniami bežiacimi na Androide ako aj na iOS. Najväčšou slabinou týchto inteligentných hodiniek je fakt, že majú zastaralý čipset Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Nový Wear 3100 by im totiž zabezpečil väčšiu výdrž batérie, ako aj presnejšiu prácu senzorov.

Zatiaľ nemáme k dispozícii žiadne informácie o cene, predávať sa majú začať v lete 2019. Hodinky budú na výber v štyroch farebných modifikáciách: striebornej, ružovej, zlatej a ružovo-striebornej. Medzitým sa prvá generácia hodiniek Access Sofie začala predávať s výraznou zľavou, namiesto 395 teraz zaplatíte 279 dolárov.

ZdrojPhonearena

Komentáre k článku