Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Mega veľká 4K UHD telka Philips so zľavou 357 € je tu pre vás

Mega veľká 4K UHD telka Philips so zľavou 357 € je tu pre vás
Zdroj | Philips
Richard Pliešovský
Mega veľká 4K UHD telka Philips so zľavou 357 € je tu pre vás
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Televízor je magické zariadenie, ktoré nás priťahuje ako sladký nektár kvetu včely. Vo väčšine domácností patrí medzi spotrebiče, ktoré sú prakticky stále zapnuté. Funguje teda nonstop a preto ho treba z času na čas vymeniť. Zhodou okolností je teraz ten správny čas, pretože perfektný, 65-palcový Android TV od Philipsu môžete mať so zľavou až 40,6 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

HDR Android TV s rozlíšením 4K UHD prináša plynulý a živý obraz s 3-strannou funkciou Ambilight TV. Vďaka tejto jedinečnej technológii od Philipsu získate podmanivé farebne osvetlenie okolia televízora, ktoré okrem efektu prináša úľavu pre oči. Kinematografický obraz Dolby Vision vás posadí na sedačku, zážitok z pozerania podčiarkne Dolby Atmos. V pohodlí domova si užijete obraz, ktorý odzrkadľuje víziu režiséra a zažijete priestorový zvuk, ktorý naplní miestnosť.

Zdroj | Philips

Vďaka systému Android TV sa dostanete k vášmu obľúbenému obsahu. Nechýba možnosť prispôsobenia domovskej obrazovky tak, aby zobrazovala všatky užitočné appky. Okrem iného si zjednodušíte spustenie vašej streamovacej služby a na 164 cm uhlopriečke si vychutnáte množstvo najrozličnejších služieb a hier.

Nechýba hlasové ovládanie v spolupráci s Google Assistant. Poteší podpora formátov HDR10+, HLG a nízka latencia pri hrách (HDMI 2.1). Televízor má ultramodernú bezrámovú obrazovku, jeho dizajn zapadne prakticky do akéhokoľvek typu interiéru.

Zdroj | Philips

4K Android TV Philips 65PUS7906 sa bežne predáva za 879 eur. Teraz si ho môžete kúpiť už od 521,85 eur, čo je zľava vo výške 40,6 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.