Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

mBank aktualizovala svoju mobilnú aplikáciu

mBank aktualizovala svoju mobilnú aplikáciu
Imrich Maťo
mBank aktualizovala svoju mobilnú aplikáciu

Klienti internetovej banky mBank, používajúci jej mobilnú aplikáciu v smartfónoch so systémom Android, majú, počnúc dnešným dňom, k dispozícii aktualizovanú verziu tejto aplikácie. Jedným z vylepšení je kopírovanie čísla účtu, čím predídete chybám pri jeho prepisovaní. Vývojári aplikáciu tiež vyladili a upravili dizajn pre Android 5. Ďalej pribudli nové tlačidlá na vrátenie resp. opakovanie platby v histórii.

mBank aplikacia mBank aplikacia

POZRITE SI: TEST APLIKÁCIE: mBank SK 2.0

Najvýraznejším vylepšením aktualizovanej aplikácie mBank SK 2.1 je čítačka QR kódov. Nie je to len nová funkcionalita aplikácie, ktorá vám umožní pohodlné načítanie kódu na faktúre a automatický prenos údajov o platbe do aplikácie, no predovšetkým vám to ušetrí prácne vypĺňanie platobného príkazu. Nehovoriac o tom, že sa tým znižuje chybovosť pri realizovaní platieb.

mBank aplikacia

Všetky vylepšenia údajne reflektujú požiadavky a pripomienky klientov banky, čo je chvályhodné. Novej verzie aplikácie by sa do konca júla 2015 mali dočkať aj používatelia zariadení s iOS. Banka tiež oznámila, že do konca roka 2015 by mala uzrieť svetlo sveta nová aplikácia pre Windows Phone.

 

Zdroj, foto: mBank