Maťo Homola – Kedysi mi dávali kolo, dnes som profík | TECHTALKS

Je pravda, že videá nám v posledných dňoch akosi meškali, je to preto, že Marek, ktorý veľkú časť z nich pripravuje, tak trochu viac ochorel. Už je však všetko v poriadku a tak sa môžete tešiť na novú časť TECHTALKS.

Ak nás sledujete pravidelne, už istotne viete, že každá druhá nedeľa patrí práve TECHTALKS, čoby našej vlastnej talkshow, v ktorej si moderátor Michal Krajčír pozve zaujímavého hosťa a spovedá ho nielen z technologických otázok, ale snaží sa z neho dostať aj niečo zo zákulisia a niečo osobné.

Inak tomu nie je ani dnes, keď sa na kreslo hosťa posadil známy slovenský automobilový pretekár Maťo Homola. Ako sám prezradil, aj napriek tomu, že začínal pomerne neskoro, až v 14-tich rokoch, ostatne podobne ako známy pilot F1 Ayrton Senna, postupne sa dopracoval až na špičku.

Cesta to však nebola ľahká a medzi jeho prvé ciele patrilo napríklad aj to, aby mu súperi pri pretekoch motokár počas závodu nedali kolo. Áno, aj takéto sny mal kedysi Maťo Homola. Postupne sa však zlepšil natoľko, že sa prepracoval do stredu súťažného poľa a nakoniec aj na jeho začiatok.

Pozrite siMatej Sajfa Cifra – Defendera mám pre prípad zombie vojny!

Dnešná časť TECHTALKS však nebude len o tom, dozviete sa aj o množstve aktivít, ktoré Maťo má mimosamotného závodenia, ale aj to, čo najradšej robí vo svojom voľnom čase, keď si potrebuje naozaj oddýchnuť.

Mišo sa ho však samozrejme nezabudne spýtať ani na jeho vnútorný rebríček áut, s ktorými Maťo jazdil a či je Hyundai i30N pre neho vysnívaným autom. Môžem vám prezradiť aj to, že Michal neostal svojej povesti nič dlžný a tak sa dozviete aj pikošku, ktorú ste možno doposiaľ o Maťovi ani nevedeli.

Takže vám všetkým prajeme príjemné sledovanie ďalšej časti TECHTALKS a chceme vás požiadať o vyjadrenie podpory pridaním palca hore pod video, ako aj prihlásením sa na odber nášho kanála, na ktorom vám pravidelne pripravujeme zaujímavé videá.

Ak neradi sledujete dlhé videá, alebo si v ubehanej dobe na to v priebehu dňa nenájdete čas, môžeme vám do pozornosti dať aj podcast TECHTALKS, v ktorom nájdete nielen túto najnovšiu časť, ale aj všetky predchádzajúce a počas jarnej prechádzky si môžete tento a iné rozhovory vypočuť v kľude.

Podcast TECHTALKS je vám k dispozícií na Apple Podcastoch, Google Podcastoch, Spotify, Pocketcasts, Overcast a rôznych iných aplikáciách, na ktorých radi svoje podcasty počúvate.

Komentáre k článku