Matej Sajfa Cifra – Defendera mám pre prípad zombie vojny!

Veríme, že na tento diel ste čakali rovnako dlho, ako my. Tentokrát si totiž do kresla v našom štúdiu sadol sám Matej Cifra, alias Sajfa. Vedeli ste, že nikdy neprepožičal svoju tvár alkoholu, alebo že okrem namakaného „géčka“ a elektrického EQC jazdí aj starého Defendera, s ktorým prežije všetko, dokonca aj zombie vojnu?

Na dobré sa oplatí čakať a v prípade novej časti TECHTALKS to platí dvojnásobne. Po dvoch týždňoch sme tu zas a kým sme pre vás kuchtili novú časť našej technologickej talkshow na YouTube, v tichosti sme pracovali aj na tom, aby ste si ich už mohli vypočuť aj vo forme podcastov! Všetky diely nájdete už aktuálne nájdete aj vo vašej obľúbenej podcastovej aplikácii.

Tohtoročnú sériu relácie TECHTALKS otvoril Marek Kopča, ktorý má aktuálne na starosti marketing v Hyundai, na ktorého na prelome januára nadviazala Alžbeta HARRY Gavendová, vynikajúca novinárka, vyučená filmárka a jedna z mála žien v IT novinárskom biznise. V reťazi skvelých hostí pokračujeme aj tentokrát.

Pozrite siDrahomír Piok – Vyskúšať treba všetko, ale sypať nebudem | TECHTALKS

Do našej redakcie totiž v najnovšej časti zavítal obľúbený moderátor Fun Rádia, všestranný YouTuber, ale aj moderátor rôznych akcií a dnes už aj čerstvý otecko. Keďže pred našou redakciou zaparkoval svoj ikonický Defender, rozhovor so Sajfom sme nemohli začať inak, ako práve o tomto osobnom tanku pripravenom aj na zombie vojnu.

Reč však padla aj o jeho začiatkoch v rádiu, vzniku jeho dnes už nezameniteľnej prezývky, spoluprácach so značkami, ako aj o zrejme najaktuálnejšej téme v jeho živote – otcovstve. Prajeme vám teda príjemne strávenú pol hodinku!

Komentáre k článku