Master&Dynamics MW50 – krásne, bezdrôtové a drahé

ZDROJ | Master & Dynamic

Americká firma sídliaca v New Yorku si takmer po roku pre svojich fanúšikov pripravila novinku. Po vydarenom modeli MW60 na trh prichádza druhý produkt z bezdrôtovej série MW. Master & Dynamics MW50.

master-dynamic-mw50
ZDROJ | Master & Dynamic

MW50-ka má byť podobne ako aj starší model odetý do kvalitných materiálov. Dizajnéri nezabudli na hliník či čiernu alebo hnedú kožu, ktorú si budete môcť vybrať. Nové náušníky sú oblejšie, nachádzajú sa tu ovládacie prvky a disponujú pamäťovou penou. Obliehať ich bude jahňacia koža.

Pozrite siPowerbeats 3 – štýlové slúchadlá s čipom od Apple

Novinka je tiež o tretinu ľahšia a hmotnosť sa zastavila na 240 gramoch. Do tela bezdrôtových slúchadiel sa zmestila batéria, ktorá má vydržať až 16 hodín prehrávania, a to počas využívania Bluetooth pripojenia vo verzii 4.1 s podporou aptX. Po tejto dobe bude musieť ich majiteľ použiť 3,5 mm jack.

master-dynamic-mw50-2
ZDROJ | Master & Dynamic

Bohatý zvuk majú zaistiť 40 mm berýliové meniče, bližšie špecifikácie po vzore ostatných spoločností však výrobca neudal. Nájdeme tu ale dva mikrofóny, ktoré ponúkajú potláčanie šumu, napríklad počas telefonovania.

master-dynamic-mw50-3
ZDROJ | Master & Dynamic

Okrem toho majú slúchadlá funkciu pripojenia dvoch zariadení naraz, pre jednoduchý a rýchly prechod napríklad medzi tabletom a smartfónom.

Pozrite si

Master & Dynamics MW50 nebudú lacné. Cenovo budú konkurovať i slúchadlám renomovaným výrobcov, a preto sa musia spoľahnúť na kvalitu zvuku a čistý zvuk. Za cenu 449 dolárov totiž poľahky kúpite i iné, prvotriedne slúchadlá.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku