Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Máš najstaršiu Roombu? Prihlás sa a vyhraj iRobot Roomba i7+!

Máš najstaršiu Roombu? Prihlás sa a vyhraj iRobot Roomba i7+!
TECHBOX
Máš najstaršiu Roombu? Prihlás sa a vyhraj iRobot Roomba i7+!

Značku iRobot dnes už asi netreba nikomu špeciálne predstavovať, veď na Slovensku o nej počujeme už 10 rokov, budúci rok pritom vo svete oslávi svoje 30. narodeniny. Rozhodli sme sa, že nájdeme najstarší funkčný robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký? Prihlás sa a vymeň ho za najnovší iRobot Roomba i7+.

Spoločnosť iRobot vznikla v roku 1990 na prestížnej americkej univerzite MIT, pričom jej cieľom bolo vytvárať roboty, ktoré by pomáhali a uľahčovali život ľudom na celom svete. Tohto pravidla sa spoločnosť drží dodnes, hoci oproti prvým robotom na skúmanie vesmíru či zamínovaných oblastí po vojnách sú tie súčasné roboty výrazne odlišné. Pomáhajú totiž v domácnosti.

Samotný robotický vysávač začal vznikať v roku 1998, pričom využíval algoritmus vojenského robota na hľadanie mín. O 4 roky neskôr prišiel iRobot so svojim prvým robotickým vysávačom Roomba. A na trhu je dodnes, hoci s výrazne lepšími modelmi.

Pozrite si

ZNAČKY | iRobot – od sondovania vesmíru po najinteligentnejšie vysávače

Zdroj | iRobot

Po obrovskom celosvetovom úspechu robotických vysávačov sa spoločnosť rozhodla vyvinúť aj robota, ktorý by podlahu po vysávaní aj utrel od najjemnejšieho prachu a nečistôt. Vznikol tak robot iRobot Scooba 385 v roku 2005, mopovač podláh.

Od roku 2002 prišlo na trh už niekoľko generácií robotických pomocníkov, ktoré nielen vysávajú, ale aj zmývajú či stierajú podlahu či dokonca vysávajú bazény a najnovšie aj kosia trávniky. Spoločnosť iRobot pritom dodnes predala už viac ako 25 miliónov robotických pomocníkov. Od roku 2009 robotické vysávače iRobot máme aj na Slovensku so všetkým čo k tomu patrí, vrátane prémiového servisu.

Zdroj | iRobot

Máš starý iRobot Roomba?
Prihlás sa a vyhraj!

Práve pri príležitosti 10 rokov iRobot na Slovensku sa spoločnosť rozhodla, že chce nájsť najstarší funkčný robotický vysávač zakúpený na Slovensku. iRobot totiž verí, že dodnes sú určite ešte niekde funkčné pokojne aj 10-ročné Roomby. V redakcii TECHBOX preto vyhlasujeme súťaž o najstaršie funkčné robotické vysávače iRobot Roomba.

Ak dodnes používaš robotický vysávač iRobot Roomba kúpený na Slovensku s rokom výroby, ktorý si už pomaly ani nepamätáš, prihlás sa do súťaže a vyhraj perfektné ceny!

Pozrite si

Našli sme najstarší iRobot Roomba na Slovensku. Má 10 rokov a je plne funkčný!

Prvou cenou, pre majiteľa najstaršieho funkčného robotického vysávača iRobot Roomba, je totiž špičkový robotický vysávač iRobot Roomba i7+, teda aj s automatickým vyprázdňovaním zbernej nádoby a mapovaním interiéru pre ešte väčšie pohodlie pri plánovaní vysávania. Jednoducho ti vymeníme tvoju najstaršiu funkčnú Roombu za najnovší model Roomba i7+. To budeš pozerať, čo dnes dokáže.

Zdroj | iRobot

Druhý a tretí najstarší robotický vysávač iRobot Roomba získa profesionálne vyservisovanie robota, čo predstavuje jeho kompletné vyčistenie, skontrolovanie a výmenu všetkých mechanických dielov. Po tomto servisnom zásahu (omladení) nebudete veriť, že je to váš starý iRobot.

Tak čo, ideš do toho? Stačí nám poslať základné údaje a sériové číslo robotického vysávača iRobot Roomba, ktorý máš doma. Servisné stredisko iRobot následne všetky výrobné čísla skontroluje a zistí, ktoré tri vysávače sú najstaršie.

Zdroj | iRobot

Súťaž ukončená.

Pozrite si

Našli sme najstarší robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku!