Martin Kuruc – Online nakupovanie potravín je o úspore času a komforte

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Martinom Kurucom z Tesca. Ste zvedaví, ako funguje nakupovanie potravín na Slovensku cez Tesco Online nákupy?

Martin Kuruc šéfuje sieti Tesco na Slovensku. Nielen v čase pandémie rastie záujem o online nakupovanie. Ako však funguje nakupovanie potravín cez Tesco Online nákupy a kto chystá vaše nákupy? Vedeli ste, že ak si chcete potraviny objednať domov, môžete ich mať doma už v deň objednania?

Čo v prípade, že tovar nie je dostupný? Dostanete vhodnú náhradu? Ako sa kontroluje čerstvosť? Nielen na tieto otázky nájdete odpoveď v našom novom TECHTALKS s Martinom Kurucom, generálnym riaditeľom Tesco pre Slovensko. Mimochodom, pozrite si stránku potravinydomov.itesco.sk, kde nakúpite online aj s doručením v deň objednávky.

Rozprávali sme sa aj o tom, prečo sú samoobslužné pokladne a nakupovanie cez Scan&Shop prudko návykové. Taktiež nás zaujímal vernostný program Clubcard, pýtali sme sa aj na nabíjanie elektromobilov pred obchodnými domami Tesco. Ak vás zaujíma svet nakupovania potravín online, určite si pozrite náš rozhovor s moderátorom Romanom Calíkom.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Martinom Kurucom z Tesca, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Rozhovor sme pripravili v spolupráci s partnerom Tesco.

 

Komentáre k článku