Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Martin Hromkovič - Vianoce v Orangei plánujeme už v lete | TECHTALKS

Martin Hromkovič - Vianoce v Orangei plánujeme už v lete | TECHTALKS
TECHBOX
Martin Hromkovič - Vianoce v Orangei plánujeme už v lete | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s veľmi zaujímavým hosťom – Martinom Hromkovičom z Orangeu. Martina sme sa pýtali, kedy tvorí operátor vianočnú ponuku, zaujímali nás aj nové paušály, akcia LepšíSvetDoVianoc, ale aj to, ako Martin relaxuje.

Martin Hromkovič pôsobí v Orangei už od roku 2001 na viacerých marketingových pozíciách, naposledy ako marketingový stratég. Ako riaditeľ úseku marketingu a značky pre rezidenčných zákazníkov je aktuálne zodpovedný za marketingovú a produktovú stratégiu, inovácie, zákaznícku skúsenosť a analýzy zákazníkov.

S Martinom sme sa rozprávali nielen o nových paušáloch, ktoré dostali poriadnú dávku dát. Zaujímalo nás aj to, na ktoré akcie operátora si Martin najradšej zaspomína a prečo sú podľa neho výnimočné. Poznáte tiež aktuálnu vianočnú kampaň  Lepší svet do Vianoc, ktorú pripravil Orange s Nádáciou Orangeu? Určite si pozrite aj video a možno aj vy stihnete urobit dobrý skutok, ktorý má zmysel.

Pozrite si

Orange rozdá darček každému, v rámci Vianoc výrazne vylepšuje Go paušály

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS, kde vám Martin Hromkovič prezradí aj to, ako najradšej relaxuje. Budete prekvapení 🙂

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Martinom Hromkovičom z Orangeu nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Video aj podcast vznikli v spolupráci s partnerom Orange.