Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Martin Horváth - Týpek so šiltovkou, ktorý inovuje bankovníctvo | TECHTALKS

Martin Horváth - Týpek so šiltovkou, ktorý inovuje bankovníctvo | TECHTALKS
TECHBOX
Martin Horváth - Týpek so šiltovkou, ktorý inovuje bankovníctvo | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s nadšencom pre digitálne technológie, Martinom Horváthom, ktorý riadi 365.innohub – inovačné centrum 365.bank.

Martin Horváth šéfuje inovačnému centru 365.bank, ktoré je známe pod názvom 365.innohub. Cieľom 365.innohub je podpora rozvoja technológií, inovácií ale aj zákazníckej skúsenosti, či partnerských digitálnych riešení. Martin má pod palcom aj digitálne a omnikanálové aktivity a drajvuje všetky inovácie a technológie v hube.

Súčasťou 365.innohub je aj interný vývojový tím, preto sa tu otvárajú viaceré odborné pozície. V rámci Innohub-u je tak veľká šanca stať sa jedným z expertov, ktorí vytvoria špičkový interný tím s cieľom prinášať nové idey a realizovať ich v praxi. Nielen o tom, ako sa pripojiť k 365.innohub, ale aj o tom, prečo je 365.bank iná, sa dozviete práve v našom rozhovore s Martinom Horváthom. Martina mimochodom najrýchlejšie spoznáte podľa šiltovky.

Martin pracoval vo viacerých firmách v Európe a v Ázii v oblasti travel a telco e-commerce projektov, ako aj na technológiách Hyperloop. V 365.innohub sa rozhodne nestratí, Martinov tím prinesie banke nové technologické a zákaznícke zázemie, ktoré bude schopné agilne reagovať na inovácie v oblasti digitálneho bankovníctva, IT bezpečnosti, ako aj na narastajúce potreby klientov. Inovačné centrum prinesie okamžite aplikované inovácie s rýchlym uvedením na trh.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom a hosťom Martinom Horváthom.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Martinom Horváthom z 365.innohub nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.