Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Marshall má tri nové reproduktory s podporou AirPlay

Marshall má tri nové reproduktory s podporou AirPlay
Zdroj | Marshall
Michal Spiegel
Marshall má tri nové reproduktory s podporou AirPlay
Zdroj | Marshall
Zdroj | Marshall

Marshall, firma, ktorá je známa svojimi zosilňovačmi, ukázala tri nové modely svojich krásnych reproduktorov. Tentokrát podporujú bezdrôtové prehrávanie cez AirPlay.

Dizajnovo reproduktory korešpondujú s typickým dizajnom Marshall s čiernou elegantnou membránou. K dispozícii budú tri modely so zaujímavými názvami – Acton, Stanmore a Woburn. Jedná sa takmer o totožné Marshall reproduktory aké už vyšli v minulosti. Rozdiel je len v technologickom doplnku v podobe podpory AirPlay.

Reproduktory umožňujú multi-room prehrávanie, čiže si môžete reproduktory umiestniť do viacerých miestností a prehrávať buď v každej miestnosti to isté, alebo si v každej izbe pustiť svoj výber.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Marshall Mid Bluetooth – počúvajte hudbu štýlovo

Model Acton sa bude predávať 349 eur a bude z troch noviniek najkompaktnejší. Model Stanmore bude stáť 449 eur a mal by byť zlatou strednou cestou medzi výkonom a kompaktným rozmerom. Posledný model Woburn sa bude predávať až za 599 eur a jedná sa o najväčší model s duálnymi 5,25 basovými meničmi a s výkonom 110 wattov.

Každý z troch reproduktorov umožňuje pripojenie cez Chromecast, Spotify Connect alebo AirPlay, takže ak obľubujete streamingové hudobné služby, máte sa na čo tešiť.

Ak uprednostňujete klasické káblové počúvanie hudby, reproduktorom nebude chýbať RCA pripojenie či 3,5 mm port.

Zdroj | Marshall
Pozrite si

Marshall Monitor Bluetooth – bezdrôtové pokračovanie vlajkovej lode

Zaujímavou funkciou je nastavenie tzv. presetov, kde si viete pomocou jedného ovládača spustiť vaše obľúbené výbery. Takýchto výberov si môžete vytvoriť až sedem. To znamená, že ak máte napríklad obľúbené playlisty na Spotify, môžete si ich pomocou jednoduchého otočenia kolieska na reproduktore spustiť bez potreby otvárať aplikáciu.

Reproduktory mysleli aj na smartfónových nadšencov a tak nechýba companion aplikácia pre možnosti úpravy hudby cez ekvalizér alebo úprava intenzity LED diód.

Všetky tri nové reproduktory si môžete predobjednať na oficiálnej stránke Marshall. Do predaja sa dostanú už 21. septembra za vyššie zmienené nie malé ceny. K dispozícii budú dve farebné spracovania – čierna a krémová biela. Napriek vyššej cene sa jedná o nádherné kúsky elektroniky.

Zdroj | Marshall
Zdroj